Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek,és mostanában jött rám ez a "világgá mennék érzés",legszivesebben minden nap csak buliznék,meg pasiznék,és MINDENT ki akarok próbálni.16 éves koromig nem jártam egyáltalán sehova sem,nem pasiztam,csak mostanában kezdtem el,és úgy érzem,hogy mindig is erre vágytam.Szinte semmi nem érdekel a bulizáson kivül.Az a baj,hogy így a tanulásra se tudok koncentrálni,pedig tudom,hogy fontos.El fog múlni ez az érzés valamikor?
2011. nov. 4. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle őrültséget csinálnék,elindulnék 1 szál ruhában világot látni,stoppolva,nem érdekelne semmi sem.És még hasonló dolgok,de sajnos nem lehet.Úgy érzem magam mint egy madár akit ketrecbe zártak...
2011. nov. 4. 18:15
 2/5 anonim válasza:
Vannak ilyen gyorsan változásos érzések. Viszont folyamatosan ezt érzed vagy csak így néha rád jön ez a roham?
2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan,persze van amikor lenyugszom és jobban érzem magam itthon,de alapjáraton bennem van ez a mehetnék:)
2011. nov. 4. 18:20
 4/5 anonim válasza:
hááát, megváltoztál :) elérted a "serdülő" kor végét. Elyenek ezek a dolgok :)
2011. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*Ilyenek
2011. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!