Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számotokra milyen a tökéletes...

Számotokra milyen a tökéletes világ/élet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre......
2010. nov. 11. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Teszem azt, ti határozhatnátok meg a törvényeket..stb...
2010. nov. 11. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a vágyaim és a lehetőségeim ideális arányban állnak egymással.
2010. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

olyan mint ez, amit élünk. és ezt őszintén mondom, ugyanis tudomásomra jutott egy olyan dolog, amivel megérthetem a létezés minden csínnyátbínnyát, amivel észrevehetem, hogy ennél tökéletesebb rendszer nem létezhet. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
minden drogot legalizálnék, rögzíteném hogy ezen nem módosíthatnak, aztán másnap lemondanék.
2010. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm tökéletes világ...

Először is ne legyen háború. Ne legyenek olyan betegségek mint aids, rák stb. Ne legyen éhezés, ne legyen nyomor.

A legfontosabb viszont, ami sztem szinte mindent tönkretesz az a gyűlölet és a közömbösség. Imádunk utálni, gyűlölni, mocskolódni, lenézünk mindent ami más, mint ahogy mi gondoljuk. Nem tiszteljük egymást, sem a különböző kultúrákat. Pusztítjuk a földet és sz@runk rá. Minden a pénz körül forog, agresszívvá tesz bennünket. Nem tudunk nyugodtan ülni a s*ggünkön, mindig el akarunk venni vmit más országoktól, ez háborúhoz, gyűlölethez vezet.

Sztem ezeken kéne változtatni. Olyan jó lenne egy olyan világban élni, ahol tudom, hogy nincs gyűlölet, nincs szenvedés, vagy ha van is, akkor azokon az embereken segít az, aki tud. Nem szabadna, hogy minden a pénz körül forogjon, másban kéne értelmet találnunk.

Tudom, h végtelenül nyálas, romantikus hippi szöveget nyomtam itt le, de nekem ez a véleményem.

Az ember a legelcs*szettebb faj a földön. Ajándékba kaptuk az életet, a földet és mit csinálunk velük? Pusztítjuk egymást és a földet is. Kiábrándító az egész...

2010. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én legszívesebben a megmaradt őslakosokkal együtt a dzsungelbe költöznék.Ahol megtanulnám a kultúrájukat.

Magam vadásznák vagy gyűjtögetnék.Biztos nagyon kőkorszakinak tartotok de én azt olvastam hogy az életben az ember saját magának állít fel határokat,(lásd pénz) azonban ha minden vágyától megszabadul és a sóvárgástól az élet hirtelen egyszerű lesz és nyugodt.Persze sokaknak a mai világban ez elképzelhetetlen...

2010. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek annyi pénze van, amennyit érdemel. Mindenki egyformán szép, de persze mindenki máshogy néz ki. A jótett elnyeri jutalmát, a rossz a büntetését.
2010. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi(kinézetre)... (:

Nincs senki,csak a jó és én,a boldog felhőtlen élet,mindenkit ismerek és szeretek(és fordítva),és mint közösség élünk és összetartunk.Nem számít ki milyen.Lehet bármi és bárki,lényegtelen a külső. Minden ami körülvesz jó és tiszta,a rossz és a bűn itt nem létezik...

Röviden elmondva ez volna az én tökéletes világom.

A legnagyobb álmom jelenleg az hogy találjak a természetben egy helyet amit csak én ismerek és a legnagyobb döntéseimet ott hozom meg.Senki nem tud a helyről,csak a ,legbizalmasabbakat' avatom be. Egy gyönyörű hely,tele virágokkal(növényekkel),egy kis tóval,vízeséssel vagy bármivel...Csodálatos lenne.Talán majd ha sikerül megérnem a felnőttkort...Kialakítok magamnak egy ilyen helyet...

2010. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Alaszka ott vannak ilyen helyek.Senki se zavar.Oda akarok még kijutni.:)
2010. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bárcsak egy tökéletes világban élnénk...ott sohasem csalódnánk,sohasem éreznénk fájdalmat..De ez a világ nem tökéletes..
2014. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!