Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyennek kell...

Szerintetek milyennek kell lennie egy legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
mik azok a legfontosabb tulajdonságok?
2010. nov. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Jól néz ki, és kussol.
2010. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-érdeklődjön irántam, és érdekeljem (akkor is, ha épp rossz passzban vagyok, vagy depresszoósabb időszakomban vagyok... szval az érzéseim is érdekeljék, ne csak a felszínes dolgok)

-ne sértődjön be apróságokon meg olyan dolgokon, amiken nem kellene (pl. ha nem értek vele egyet, meg ha egyszer nem tudok vele elmenni vhova, mert más dolgom van)

-legyen őszinte

-legyen vmi közös érdeklődési körünk (vagy ha nincs, csak lelkileg vagyunk vmiért kötelékben, akkor ne cikizze az én zenei ízlésemet stb.-t)

-ne áruljon el


kb. ennyi...

2010. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. -.-" ha csak hülyeséget tudsz írni inkább ne írj!

a 2. válaszolónak köszönöm.

2010. nov. 13. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

én megtaláltam: olyan mint én:)



de lehet, hogy csak nekem volt szerencsém:D

2010. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat csalódtam már lányokban, évekig nem is barátkoztam lányokkal csak fiúkkal akikkel meg az a baj hogy ha nem akarsz velük járni/lefeküdni már nem is vagy olyan érdekes. Persze átlagolok nem mind ilyen.. Aztán nem olyan régen ismertem meg egy leányzót. Nálam 6 évvel idősebb.

Nem találkozunk minden nap, van hogy egész héten nem.. De amikor találkozunk ki tudjuk adni a gőzt, meg tudunk beszélni mindent. Nekem ez elég.

2010. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!