Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándék a legjobb...

Szülinapi ajándék a legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
Nemtudtam milyen kategóriába tegyem a kérdést. A legjobb barátnőmnek hamarosan szülinapja (17 lesz) és valami különlegeset szeretnék neki adni, ami nemtúl drága. Ezüst ékszer volt tervben (mert az ugye maradandó..) de megelőztek már és vettek neki gyűrűt is meg nyakláncot is a többiek. Tanácstalan vagyok!
2011. máj. 16. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ékszer, óra, képkeret...
2011. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
leírtam h az ékszer kilőve, órát most vett, képkeretet pedig már kapott 1x tőlem ...
2011. máj. 16. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
vmilyen kulcs tartó,akár digitális,a közös képeitekkel.
2011. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fehér pólóra nyomattam rá a kedvenc közös képünket meg még apróságokat vettem neki hajpánt,fülbevaló.22/L
2011. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezek már túl sablonosak ...
2011. máj. 17. 17:58
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kinek mi akkor vegyél neki egy pitont....mert az nem sablonos...22/L
2011. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
van amit nagyon szeret? én barátnöm pld mangákat - ezért vennék neki vmi mangás cuccot. vagy van valami ami neki nagyon tetszik?pld : fölsö , könyv , sál , pénztárca , füstölö tartö , gyertya tarto ... vehetsz mellé nagyobb faj csokit. de persze nem táblásra értettem XD
2011. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

9:14 - remélem téged is megölelget 1x egy piton :)


a többieknek köszönöm a tipkkeket! :)

2011. máj. 21. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
én egy szív alakú plüsspárnára nyomattam rá a kedvenc közös képünk. azt bármikor megölelgetheti :)
2011. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Az átlag 17 éves lányoknak a külsejük a legfontosabb ezért egy egyedi öv vagy póló amit hordani fog nagyon praktikus lehet és a ruhákból is lehet egyedit találni!De ha azt szeretnéd hogy különleges legyen menj el egy hobby boltba van több is érdemes végig járni és jönni fog az ihlet!

Vagy csinálj egy tablót közös emlékekkel,képekkel,gyöngyökkel stb ami passzolna a szobájához és ha a legjobb barátnőd akkor jobban fogja értékelni mint egy ezüst karkötőt!

Bár érdemes kiegészíteni az ilyesmit valami hasznos aprósággal is pl parfüm már eredeti Coco Mademoisellet is kapni pár ezer forintért vagy egy táskát ami illik hozzá..

Remélem segítettem!

2011. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!