Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretsz magadban ÉS mit...

Mit szeretsz magadban ÉS mit magadon?

Figyelt kérdés
az emberek gyakran mondják azt hogy semmit. de most legyél őszinte! MINDENKINEK van valami, amit szeret magában és amit szeret magán (mármint külsőleg). ha nem lenne semmi nem lennénk.
2010. nov. 13. 22:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

én pl szeretem hogy nagyon szeretek segíteni másoknak és hogy sokszor segítek is. ez nagyon jó érzés és ezt becsülöm magamban.

külsőleg. nos, viszonylag egyforma, vastag és piros ajkaim vannak és ezzel (majdnem teljesen)elégedett vagyok. és szeretem a hajamat is, (bár kicsit kevés.)

2010. nov. 13. 22:17
 2/14 anonim ***** válasza:

Magamban azt,hogy mindig próbálom a jót meglátni az emberekben,és hogy a szeretteimért bármire képes lennék.

Magamon pedig az arcomat.


25/N

2010. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg: úgy nagyjából az arcom. A szám, szemem stb. elég szép. A csípőm túl nagy és kövér meglehetősen elhíztam. Ha lefogynék... akkor elég szép lennék.

Belsőleg: az eszemet, a logikámat, a probléma megoldóképességemet, azt, hogy tudok az emberekre hatni, jó emberismerő vagyok. Úgy nagyjából ennyi.

2010. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pées: 18/L
2010. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeretem magamban: a humorérzékemet, hogy képes vagyok jóízűeket nevetni bárhol bármikor bárkivel, meg tudok nevettetni embereket. a kreatívitásomat, a lazaságomat, meg azt hogy nincsennek nagy előítéleteim, mindenfajta emberrel szívesen beszélgetek, még akkor is ha idegesít az is egy élmény :D

Magamon: melleimet, tökjók, az alakomat, szőkehajamat ami természetes.


Ennyi :D


22 L

2010. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Külsö: Az arcom szeretem, bár ott se mindent, de úgy magában az egész nem olyan rossz. Talán még a lábaim, amiket úgy szeretek :)


Belsö: Szeretem, hogy beletudom képzelni magam mások helyzetébe, megértö vagyok és kitünök a többiek közül gondolkodásban, viselkedésben. Azt nagyon nem szeretem, hogy lusta vagyok :S

2010. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Lefelejtettem, hogy szeretem még magamban, hogy vicces vagyok, szeretek nevetni.


16/L

2010. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szeretem magamban hogy nem disco meg társai zenét hallgatok:D

magamon tényleg semmit nem szeretek

L/18

2010. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

22:30 tényleg semmit? semmmmit?:(

egyébként köszi a válaszokat mindenkinek:)

nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem tök jó érzés leírni hogy mit szeretsz magadban. ez sztem nem beképzeltség vagy önteltség csak szimplán jó és azért is jó mert amikor nagyon rossz kedvem van jó erre gondolni.

írjatok még:)!

2010. nov. 13. 23:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem magamban,hogy nem vagyok olyan mint a környezetemben lévők.Normális vagyok,kedves,jószívű,céltudatos,együttérző,befogadó,okos és érett.(Félre ne értse senki,nem vagyok egoista)Magamon "csak" a hajamat,a szememet és az alakomat szeretem.Sokan biztos azt gondolják,hogy ennek van önbizalma,de közlöm,hogy sokkal több dolog van amit utálok magamon.Volt időszak amikor úgy utáltam magam,ahogy voltam,tetőtől talpig.Ez most se sokat változott,de rájöttem,hogy a hajam szokatlanul fényes és könnyen kezelhető,a szememet meg mindig dícsérték :P
2010. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!