Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őrült vagyok vagy intelligens?

Őrült vagyok vagy intelligens?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azért vagyok őrült, mert nem tudom eldönteni, hogy hová tartozom. Akik ilyen (ha racionális alapon nézzük) hülyeségeken röhögnek, vagy látszik rajtuk, hogy totál idióták, azok közt nem érzem jól magam, mert nem lehet hozzájuk elméleti szinten közelíteni, mert agresszív idióták. Azokkal akikkel bármiről el lehet beszélni, értik a latin kifejezéseket, szóval nem kell magyarázgatni, hogy mi mit jelent ha egy olyan szlenggel élek, velük nagyon jól elvagyok, sőt a legokosabbnak látszok, de mindig is úgy érzem/éreztem, hogy nem vagyok az. Bármibe bele tudok kötni, kiforgatni a kiforgatathatatlant, de ha egyedül vagyok az állandó filozofálásra késztet és kezdek megőrülni, mert nem tudom ki vagyok/mi vagyok, mindig azzal zárulnak a gondolataim, hogy mindennek oka van, de semminek sincs értelme. Folyamatosan fáradtnak érzem magam, gyakran fáj a fejem (most is) és úgy érzem, ha nem mehetek egyetemre vagy fősulira, akkor itt ragadok azokkal akikkel nem tudok mit kezdeni, mert annyira hidegen hagynak és untatnak. De mindemellett ha (valami oknál fogva) jó a kedvem, csak jó jegyet szerzek, de általában rossz a kedvem a sok fejfájás/túlfilózás miatt és teljesen irracionális eredményeket érek el, pl egy tantárgyból minden dolgozatom/felelésem 4-es 5-ös, de a témazárók 1-esek, a másik tantárgyból pedig fordítva. Teljesen összezavarodtam, nem tudom mihez értek már, miben vagyok tehetséges. Csak úgy vagyok, mintha nem lenne értelme a létnek, de ha nem lenne értelme akkor idióta lennék, hogy ezen rágódom. Sokszor nem tanulok, mert úgy érzem nincs értelme, mikor meg ráveszem magam (iszonyú ritkán) fél vagy 1 órára, már jönnek is a 4-esek és még sorolhatnám, de nem teszem, mert nem sok értelmét látom.
2010. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem te beképzeld vagy. Ennyi a titkod. Nem tudok latinul akkor én már hülye vagyok? Na menj a retekbe! Megnézném, hogy reagálnál amikor megkérdezném tőled, hogy, hogy a van a quick short rendezés assemblyben.
2010. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok...egy bajunk van...unatkozunk
2010. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

15:31

Ne ragadj le a latinnál, nem ez a témája a kérdésnek. Csak egy kis kitérő volt, hogy pl az alapszintű kifejezéseket nem értik.

2010. nov. 18. 15:40
 4/31 A kérdező kommentje:

15:33

Én nem unatkozom, utána járok dolgoknak amik érdekelnek és sokat töprengek. De vajon van e értelme bárminek is?

2010. nov. 18. 15:42
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Te nagyképü vagy csak próbálod titkolni, ez az egész lényege...
2010. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

16:04

És ha ez az igazság az változtat bármin is?

2010. nov. 18. 16:16
 7/31 A kérdező kommentje:
Oké tételezzük fel, hogy az vagyok. Ez még nem megoldás a problémára, az ugyanúgy fennáll és fenn fog állni.
2010. nov. 18. 16:19
 8/31 Avalanche ***** válasza:
72%
Én személy szerint nem vagyok se intelligens, se őrült, de viszonylag jól ki tudom ismerni az embereket. Az első, ami az olvasás után beugrott, az volt, hogy önreklám.
2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezö: Milyen problémának kéne megoldódnia? Nincs is probléma csak panaszkodsz a semmire és reklámozod magad, ahogy az elöttem szóló írta..
2010. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Mi értelme lenne egy anonim oldalon az önreklámozásnak?

A probléma pedig le van írva, nem tudom hová tartozom és félek, hogy itt ragadok.

2010. nov. 18. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!