Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őrült vagyok vagy intelligens?

Őrült vagyok vagy intelligens?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azért vagyok őrült, mert nem tudom eldönteni, hogy hová tartozom. Akik ilyen (ha racionális alapon nézzük) hülyeségeken röhögnek, vagy látszik rajtuk, hogy totál idióták, azok közt nem érzem jól magam, mert nem lehet hozzájuk elméleti szinten közelíteni, mert agresszív idióták. Azokkal akikkel bármiről el lehet beszélni, értik a latin kifejezéseket, szóval nem kell magyarázgatni, hogy mi mit jelent ha egy olyan szlenggel élek, velük nagyon jól elvagyok, sőt a legokosabbnak látszok, de mindig is úgy érzem/éreztem, hogy nem vagyok az. Bármibe bele tudok kötni, kiforgatni a kiforgatathatatlant, de ha egyedül vagyok az állandó filozofálásra késztet és kezdek megőrülni, mert nem tudom ki vagyok/mi vagyok, mindig azzal zárulnak a gondolataim, hogy mindennek oka van, de semminek sincs értelme. Folyamatosan fáradtnak érzem magam, gyakran fáj a fejem (most is) és úgy érzem, ha nem mehetek egyetemre vagy fősulira, akkor itt ragadok azokkal akikkel nem tudok mit kezdeni, mert annyira hidegen hagynak és untatnak. De mindemellett ha (valami oknál fogva) jó a kedvem, csak jó jegyet szerzek, de általában rossz a kedvem a sok fejfájás/túlfilózás miatt és teljesen irracionális eredményeket érek el, pl egy tantárgyból minden dolgozatom/felelésem 4-es 5-ös, de a témazárók 1-esek, a másik tantárgyból pedig fordítva. Teljesen összezavarodtam, nem tudom mihez értek már, miben vagyok tehetséges. Csak úgy vagyok, mintha nem lenne értelme a létnek, de ha nem lenne értelme akkor idióta lennék, hogy ezen rágódom. Sokszor nem tanulok, mert úgy érzem nincs értelme, mikor meg ráveszem magam (iszonyú ritkán) fél vagy 1 órára, már jönnek is a 4-esek és még sorolhatnám, de nem teszem, mert nem sok értelmét látom.
2010. nov. 18. 15:19
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Szia!

Majdnem ugyanezt a kérdést teszem fel magamnak naő mint nap.

Ezt azért írom, hogy tudd, nem vagy egyedül. Én speciel úgy érzem magam mint egy földönkívüli. Gyakran megkapom, hogy bunkós stb. tanáraim nagyon kedvelnek mert mindent megtudok velük beszélni, mindenhez van véleményem.

Gondolom hallotál már az MBTI személyiségtesztről.

[link]

Nem tudom biztosra mondani, de az biztos, hogy a racionálisak csoportjába tartozol. Én speciel INTJ vagyok szóval teljesen átérzem amit írtál. Nagyon megkésve írom ezt. Ha az érzelmeidről is írtál volna (ha vannak (ez most nem beszólás)) Nah, mindennek egy a vége... Nem vagy őrült csak tudod, hogy jobb vagy mint a többi. Tudod, hogy tudsz. Általában ez a fejfájás, alvatlanság akkor szokott jelentkezni amikor valami érzelem hat rám (ritkán), ilyenkor bunkó, lekezelő vagyok mindenkivel. Nincsen semmi bajod, olvass paradoxonokat azok lekötik a figyelmedet és szórakoztatni is fognak. Ha eddig nem tetted kezdj el sportolni az segít. Vagy ajánlom, hogy vgyél légpuskát és pontlövészkedj, ez azért jó mert akkor kikapcsol az agyad.

Üdv!

2015. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!