Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is örült annak amikor...

Más is örült annak amikor végre leérettségizett és nem kellett többet bejárnia suliba?

Figyelt kérdés

Igazából én nagyon örülök neki!

Csak nem tudom, hogy másnak is olyan volt-e a középsulis éve, hogy egyszerűen.....szar...Nem lehet más szóval kifejezni ez illik ide a legjobban.:D

Utáltam bejárni,abba a közegbe, nem csúfoltak semmi ilyesmi csak egyszerűen sokan voltak azok akik pletykáltak a többiekről és mindig ment a vita az osztályon belül.

Akkor barátnőm csak egy volt. De vele nem mindig értettem egyet, általában az ellenkező nézeteink miatt sok volt az amikor idegesített inkább. :S

Másrészt az önértékelési problémám is rátett egy bélyeggel. Teljesen utáltam magam. volt ott egy lány akire nagyon szerettem volna hasonlítani, és mindennap úgy jártam be, hogy azt a lányt sokszor a szépsége miatt megbámultam és mondtam magamban, hogy bár olyan lennék, mint ő!:S Tudom beteges.

Az a sok mindennapos óra, volt amikor 8 óránk volt. Akkor teljesen ki voltam, szellemileg lefáradtam otthon nem volt kedvem tanulni, fáradt voltam gyenge mindig. És igazából minden napom abból állt, hogy felkelek, suliba megyek, önmarcangolás, hazamegyek, tanulás és aztán alvás. A hétvégét meg alvással töltöttem.



Másnak is ilyen szar volt???És ha igen miért?


:S


2011. szept. 27. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nalunk a kozosseg nagyon jo volt, csak a tanarok nagy resze utalt engem meg en is oket! :D Hihetetlenul boldog voltam amikor vege lett!
2011. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia

Azóta én is sokkal felszabadultabb lettem de ha azokra az évekre gondolok egyszerűen annyi jön le, hogy elpazaroltam 4 évet feleslegesen és fáj a szívem ilyenkor.

2011. szept. 27. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
El se tudod képzelni mennyire :) De most meg dolgozni utálok szal a padba jobban ülnék ha nem kellene tanulni :D
2011. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk olyan is is társaság volt. Szóval nem volt rossz a sulibajárás. Igaz én továbbtanultam érettségi után, most melózok, de úgy gondolom ha nem kellene a megélhetésért ennyire gürizni még most is szivesen tanulnék valamit. Nem hülyeség az, s bár most is „tanulok” ezt azt ami érdekel, meg kötődik a hobbymhoz ez már nem ugyanaz.
2011. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Örültem, amikor vége lett, de visszasírja az ember azt az időszakot, mert éhbérért melózni nem igazán karrier.

21/F

2011. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyik sem jó.

Akkor lenne a jó, ha az ember nem éhbérért dolgozna pl , vagy ha olyan társaságba menne ahol jó a társaság.

Vagy ahol nem érzi úgy az ember, hogy kényszerítve van..

Én most dolgoznék inkább azért legalább kapok pénzt, iskolába járva semmit nem kaptam azért csak elvárták,hogy tanuljak meg minden szart. Igaz,hogy egy nap 6-7 óra volt teljesen így az ember lefárad de még menjen haza és tanuljon megint a köv.napi 5-7 órára.:S Én ezt nem bírtam.

2011. szept. 27. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából semmi különöset nem éreztem, olyan volt mint utánna. Nyári szünet aztán meg tanulás újra csak akkor már egyetemen.
2011. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező: nekem is szar, én még itt vagyok, és nem tudom mi lesz utána, de remélem hogy ennél csak jobb.
2011. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó volt utána kb a nyár végéig (2009). Azóta meg minden olyan ótvarosan szaros lett, hogy sokszor szó szerint megsirattam azokat a gimis éveket. Bárcsak újra 17 lennék, örökre.

21/F

2011. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én inkább várom az élet kihívásait mint még egyszer ott poshadjak 4 évet.
2011. szept. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!