Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy hármast kaptam kémiából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Anya, hármast kaptam kémiából.


ÍGY

2010. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Hány éves vagy? Amikor alsós voltam még nekem is gondot okozott egy rossz jegy ilyen szempontból. De ha te idősebb vagy, nem hiszem, hogy ebből gond lenne. Bár én nem ismerem anyukádat, és lehet, hogy ő szigorú.

Viszont, ha tényleg dühös lesz, legjobb mondat utána, hogy javítani fogsz. Jah és legközelebb tanuld meg az anyagot:)

2010. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
fogd rá a tanárra meg hogy senkinek sem lett jobb :D
2010. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak majd jön a szokásos duma, hogy nem vesznek fel sehova, stb...

Én jó tanuló vagyok tavaly csak matekból voltam négyes, a többi mind ötös :S

2010. nov. 20. 17:12
 5/19 anonim ***** válasza:
És én azt hogy mondjam el h bukásra állok töriből?-.-"
2010. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak akkor nehéz elmondani, ha az anyádnak vannak elvárásai
2010. nov. 20. 17:18
 7/19 anonim ***** válasza:

Anya, képzeld az a k.öcsög tanár majdnem mindenkinek 1-est és 2-est adott, és csak az enyém lett 3-as. Úgy küzdöttünk ezért a jegyért mint az életünkért, ez a r.ohadék meg így leértékelte.. Most mondd meg?! Szóval örülök hogy nekem legalább 3-as lett.

:D

kb így:D

Amúgy én úgy mondanám meg ahogy leírta az első:

Anya, hármas lettem kémiából.;)

2010. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek :S Ez egy új tantárgy és anya augusztusban kijelentette, hogy nekem ebből ötösnek kell lennem, de most 2 négyesem és egy hármasom van... De ő azt akarja, hogy ötös legyek!
2010. nov. 20. 18:04
 9/19 anonim ***** válasza:

ó, sajnállak Téged, mert ilyen szülőt/szülőket kaptál, de ne akarj senkinek sem megfelelni, csak és kizárólag magadnak, egyszerűen nem lehet ilyen az anyukád

ha továbbra is ez a megfelelési kényszer van benned sosem leszel 5- ös tanuló, csak egyre rosszabb

2010. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egész eddig ez motivát, de most már nem és félek elmondani neki...
2010. nov. 20. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!