Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy hármast kaptam kémiából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha idén jött be a kémia,akkor gondolom hetedikes vagy.Hát igen,hatodikig röhögve elküzdöttem magam kitűnő bizonyítvánnyal.hetedikben vért szenvedtem első félévben a föcivel meg a kémiával.A kémia igazából olyan tantárgy amihez kell egy kis logika meg képzelőerő (legalábbis nekem). Ha jól emlékszem vissza,akkor az általános iskolai tananyagban megértenivaló nincs olyan sok. Csak akkor kezdessz el kérdéseket gyártani,és kételkedni,ha érdekel a dolog és van hozzá érzéked. Ha nem érdekel a kémia akkor csak magold be és készülj fel a dogákra,ha eddig 5-ös voltál mindenből akkor azért megoldható.Mindenkinek van egy mumus tantárgya amivel szenved,de abból sem lehetetlen összeszedni egy jó jegyet.
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi kedves vagy. Sajnos elég nehezen értem meg, ami le van írva a könyvbe. Már megszoltam, hogy a többi tantárgyból elég ha egyszer elolvasom és már megy is. De itt nem így van. Mégegyszer köszi :)
2010. nov. 20. 19:26
 13/19 anonim ***** válasza:

Én romániába lakok és románból, kaptam egy négyest. Amugy eddig 10-es tanuló voltam. Képzelheted h kiakadt! de már kijavítottam!

ui: eddig első tanuló voltam és nagyon idegesít az anyám, hogy azt akarja, hogy mindenből 10-es legyek. Habár ő matektanárnő...

2010. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem, hogy hogyan tanuld meg azokat a szakszavakat, fogalmakat, képleteket, amiket feladnak.

Vágj ki (kb. 5x 5cm-es) négyzetlapokat, és az új fogalmakat meghatározással együtt írd rá! Nekem ez bejött, így kb. 20-30 fogalmat tanultunk szeptembertől. Bár nálunk ezek a kártyák kötelezők!

2010. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 20. 21:18
 16/19 anonim ***** válasza:
elmondtad már? nem halsz bele, hidd el
2010. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
az nem szülő, akitől fél a gyereke.... a szülőnek az a dolga hogy motiválja, bíztassa a gyerekét, hogy mellette legyen és ha valami nem sikerül akkor mindent megtegyen azért hogy jobb legyen. és NEM az hogy megfélemlítse!!! nagyon sajnálom hogy ilyen szüleid vannak...!
2010. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hallgass Nirvanat és szard le, mit akar anyád. A te életed, nem lehet mindig mindenkinek megfelelni, nem kötelező kitűnőnek lenni mindenből. Ha nem megy, lazíts kicsit, utána sokkal jobban vissza tudod hozni a jegyeid, mintha most erőltetnéd az egészet. Év végére javítsd ki (szerezz min 4 ötöst) és hivatkozz javuló tendenciára és szorgalomra :)
2010. nov. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Huh, elmondtam... Jött a szokásos duma, hogy "nem nekem tanulsz, miattam lehetsz takarítónő is" meg hasonlók. Próbálta elmagyarázni, azt a részt, amit nem értettem, de még jobban belezavarodtam és most tiszta hülyének tart... :,(
2010. nov. 21. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!