Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
szükségem lenne pszichológushoz járni, és nem hiszem hogy elfogadják. titokba nem tudok járni, mert a szüleim itthon dolgoznak, mert itthon van a műhely, és az üzlet.
2011. aug. 27. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

És szerinted a szüleid segíteni akarnak neked?

Ugyértem azért nem fogadnák el hogy járj mert azt hiszik hogy minden rendben, vagy azért nem mert nem érdekled őket?

2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mert azt hiszik, hogy minden rendben
2011. aug. 27. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
hát akkor mond el nekik miért hiszed hogy nagy baj van, és ha nincs is igazából baj, ez a tévhited kijavítani úgyis kell egy pszicho :)
2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

pontosabban nem tudnak a problémáimról, és nem beszélek nekik, mert nem szeretném hogy tudnák

15f

2011. aug. 27. 22:31
 5/15 anonim ***** válasza:
és mi a problémád?
2011. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
félek a nagy társaságtól, félek hogy elrontok valamit, amit a többi ember előtt csinálok, és beégek, nem szeretek kimozdulni, nem szoktak hozzám szólni
2011. aug. 27. 22:49
 7/15 A kérdező kommentje:
lemaradt: néha már örülnék annak, hogyha vége lenne az életemnek, próbáltam már meg gyorsítani a folyamatot, co2 gázzal, gyógyszerekkel, és injekciós tűt is vettem fecskendővel
2011. aug. 27. 22:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Azonnal pszihológus.Szüleidnek ezeket elmondod tuti elvisznek.nyugodtan mondd meg.
2011. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha gondolod, először elmehetsz egyedül a családsegítőbe, vagy nevelési tanácsadóba, hogy ott mondják meg neked, mit és hogyan mondd meg a szüleidnek. aztán remélhetőleg támogatni fogják, hogy átmenetileg járj pszichológushoz.

a körzeti orvossal is beszélhetsz, hogy ő hova ajánlja, hogy menj.

igen, ahogy fölöttem valaki írta, azonnal menj

2011. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lámpa láz. És ha a szüleid szeretnek akkor támogatni fognak. Ha nem szeretnek így jártál...
2011. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!