Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány igaz barátotok van,...

Hány igaz barátotok van, akiben még sosem csalódtatok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy nekem sajnos egy sincs, kiváncsi vagyok a véleményetekre. Gyerekek légyszi ne írjanak! 21/L
2010. nov. 23. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Viszonylag sok baratom van, de mar mindegyikben csalodtam sajnos. 18 f
2010. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs ilyen. :)
2010. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát nekem sincs, az egyetlen barátom egyben a párom, akiben 100%-ig megbízom és vele beszélek meg mindent. De azért elég rossz érzés, hogy nincs egy normális barátnőm se:(
2010. nov. 23. 17:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3... még egyikben sem csalódtam, és remélem nem is fogok!
2010. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nem is tudom. az igazat megvallva nem sok barátom van mert voltak olyan helyzetek mikor szükségem lett volna rájuk és kevesen jöttek, volt egy nagyobb dolog azóta tényleg kevéssel tartom napi szinten a kapcsolatot. kiemelnék ebből 2 embert az egyikkel ritkán tudunk találkozni mert 25 km-el arrébb lakik tudom nem sok de nem mindig van rá időm de minden napos h beszélünk. viszont van a másik lány.. ő a legjobb barátnőm, de mostanában nagyot csalódtam benne, sok mindent eltitkol és hazudik. persze nem nagy dolog de ha legjobb barátnő akkor nem értem miért nem mondja el.igazából erre nehéz a válasz hisz hiába legjobb mégis tud csalódást okozni.

19L

2010. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmm Gondolkodjunk csak..

Most akikért tönkre tettem az életemből jó pár évet és akár tűzbe is futottam volna értük most elmennek mellettem az utcán úgy, hogy csak el sem küldenek a tetves melegebbre.

Hmm Szóval igaz barátok száma: 0

17/L

2010. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

3-4 olyan barátnőm volt, akikért mindent megtettem volna, de mind mocskos módon átvert, én megbocsájtottam, bár utána már nem volt ugyanolyan a kapcsolatunk, mégis egy idő után még ők nem kerestek.Most van 1 barátnőm, akinek szinte mindent elmondok, de mivel csak 1,5 éve vagyunk jóba, mindent még nem tudhat.

Viszont a legérdekesebb, hogy akiben a legjobban megbízok, az történetesen fiú, neki mindent elmondok.(még a pasim se tud rólam annyit, mint ő) 22/L

2010. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Látom ezek szerint nme vagyok egyedül:) Köszi a válaszokat!
2010. nov. 23. 18:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom, egy román gyerek. 2 éve ismerem, de feltétwl nélkül bízom benne. Eddig még nem adott rá okor, hogy ne bízzak meg benne. Itt lakok romániába. És még hasznos is, hogy egész nap vele lógok: Jól megtanulok románul. És nehogy azzal jöjjön vki, hogy fúj, büdős románok. Van normális román ember is a világon :D
2010. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Jaj... Bocs a helyesírási hibákért, csak sötét van és nem látom a billentyűt... 13/F
2010. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!