Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik volt életed legcikibb/l...

Melyik volt életed legcikibb/legkínosabb esete?

Figyelt kérdés

Az enyém ez:

Sétáltattam a kutyusomat, mikor arra lettem figyelmes, hogy egy mikrobusz lelassított mellettem és kb. 10 munkás kihajolt az ablakon, röhögtek, fütyültek és mutogattak rám. Ezt furcsának találtam, de egy kicsit bántott is a dolog. Rágódtam rajta még egy pár percig majd tovább sétáltam. Kb. 1 óra után hazaértem és akkor vettem észre, hogy a nadrágom szétrepedt hátul és a bugyim kilátszódott.

Égett a fejem rendesen, hogy így mentem végig a fél városon!:(


2010. nov. 24. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

váááááá :D ez rossz lehetett

nekem nem is tudom melyik volt a legrosszabb. talán mikor egyszer felszálltam a buszra nem volt elég h felborítottam a sofőr kis kukáját aztán elszórtam a pénzem... ahogy megindult a busz én előre estem rá az egyik utasra a másiknak meg ráléptem a lábára..jaj és sikítottam mellé szal felhívtam magamra a tömött busz figyelmét. borzasztó volt a következő leszállónál leszálltam és vártam inkább fél órát a következőre XD

2010. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
XD Úristen! Ez nagyon durva!:D Nem csodálom, hogy leszálltál, szerintem én is ezt tettem volna!:)
2010. nov. 24. 10:03
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
nekem még nem voltszerencsére :D
2010. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hát igen :) de sajnos ígyis utaztam 15 percet mire leszállhattam végre
2010. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az, h délután habcsókot csináltam és hát ugye kóstolgattam, de közben hallom, h csengetnek én meg rohantam ki:) látom, h a postás az, kimentem, aláírtam, átvettem a levelet, nem törődtem vele, h bámul:D Bementem, belenéztem a tükörbe és látom, h a szám szélén tiszta fehér volt, gondolom a habcsókkal leettem magam:D elég gáz volt utána:D 18/L
2010. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem talán az volt a legcikibb, amikor egy dupla ülésnél az ablakfelőli oldalon ültem a buszon és kint egy autóbaleset volt, a kezemet ráraktam a mellettem levő ülésre, ahol az a srác ült, akibe bele voltam zúgva akkoriban. Nem vettem észre, hogy a combját fogom, de egyszer csak elkezdett mocorogni, hogy most kéne leszállnia...:D:D
2010. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Hmm..nekem nagyon sok volt:

Elmentem fuvolára,fuvola nélkül,szaladhattam haza xD

Mentem hazafelé és 18-19 évesek jöttek velem szembe.És az egyik pont elkezdett valamit mesélni,hogy őt egyszer megállították és azt mondták hogy szia..A sziánál pont mentem el és én nagy boldogan mondtam hogy hello...ekkor elkeztek nevetni:)


De amúgy nagyon sok volt,csak nem jut az eszembe több:D

2010. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Felraktam a játékgép tetejére egy korsó sört - a játék hevében. -Nem volt egyenes a teteje, hanem hátrafelé lejtett erősen.
2010. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Az ülepén szétrepedt farmeromat biztosítótűvel fogattam össze, - amely az utcán egy nagyobb lépés alkalmával "önállósította magát" és beleállt a herémbe a hegye.
2010. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

"Kicsit" illuminált állapotomban beestem - a járdáról - a Szent István kőrúton a villamossínek közé.

-Meglepő módon, semmi bajom nem lett:

Se kocsi, se villamos nem taposott el, se rendőr nem látott, sérülést sem szenvedtem, - felálltam, leporoltam magamat, mintha mi sem történt volna, aztán tántorogtam tovább...

2010. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!