Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tisztelnek ennyire?

Miért tisztelnek ennyire?

Figyelt kérdés
14 éves vaok. Az iskola legjobb tanulója ( neem vaok nagyképű)és hát az iskolatársaim annyira bírnak tisztelni, sőt még a tanárokon is ezt veszem észre. Ennek nagyon örülök, de valamikor nagyon idegesít, mert még a hógolyózástól is óvnak, vagyis hát engem neem dobálnak, neem bántalak. És hát azért én is szeretek szórakozni. Szerintetek ez mért van? Télleg neem vaok nagyképű,de az isi legjobb diákja vaok,ronda se vaok, és hát nagyon sikeres. Felnéznének rám?
2009. jan. 14. 16:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Elég gáz, hogy az isi legjobb tanulója nem bír egy "nem"- et rendesen leírni... no comment. :S
2009. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nyisdki szemed és nézz körbe.

Nem biztos, hogy azért hagynak ki mindenből, mert "tisztelnek".

És az írásod alapján pont ez az, amit nem feltételezek..

2009. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Neem vaaoooksz egy kicsit szűklátókörű?

Érdekes iskola lehet, ha az összes nemet két e-vel írod, plusz fölvetted az idióta tini szlenget, miszerint vaok.

Miben van sikeres?

Talán beszélni kéne az imádóiddal.

2009. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy egy kicsit beképzelt?
2009. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
99%

neem is kicsit hanem naon beképzelt!télllleg!!


álmodozni nem szégyen...... :))

2009. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Akkor most megpróbálok helyesen írni, nem mintha meg lenne szabva, kinek milyen stílúsban kell nyilatkozni. Köszönöm véleményeteket, én csak egy kérdést tettem fel, hogy ti mit gondoltok erről. De sajnos már itt, nem a választ adnak, hanem a helyesírási hibákat keresnek. Én tudom milyen vagyok, aki nem hiszi az engem nem érdekel. Hagyuk ezt a kérdést, legyen úgy mintha fel sem tettem volna.
2009. jan. 14. 18:00
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Megadtuk a választ. Egoista vagy. Nem kicsit - nagyon.
2009. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem hógolyóznak meg, mert nem akarnak feled hülyülni. Szerintem nem vagy az az igazi társasági ember, aki szórakoztatja az osztályt. Egy átlagos, talán unalmas ember vagy, és szerintem a 14 éves gyerekek nem ilyen barátot keresnek.
2009. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
amúgy hol tanulsz, melyik suliban?
2009. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Jó, hogy megpróbáltál helyesen írni. Igaz, most sem sikerült. De kitartás, talán egyszer menni fog!
2009. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!