Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Neha ugy elmennek egy kulon...

Neha ugy elmennek egy kulon szigetre, egy masik vilagba, par olyan barattal akik telleg baratok. Van erre megoldas?

Figyelt kérdés
Annyi minden aggaszt. Pedig egy vidam csaj vagyok amugy. Sokminden kozbejott. Egy evig szinte nagyon tetszett/tetszik (?) egy fiu. Es nemtudom mit kezdjek vele. Elmondtam neki, nem volt negativ valasz...De nem tortent semmi. Nem is lenne nagy gond. Mikor mar kezdenem elfelejteni, valamit tesz, es ujra azt erzem mint azelott...hogy nekem o KELL!! Aztan valami megin mas...es hirtelen sz*r lesz minden. Elmennek egy helyre, baratokkal, ahol nincs net, nincs szamitogep, nincsenek rosszakaro emberek. Vagy nemtudom mit csinalnek. Tudom, valoszinu ez a 'tinikor' egyik legrosszabb idoszaka. De en ezt mar nembirom. Oke, nem megyek at EMO-ba, es nem akasztom fel magam, szo sincs rolla. Csak nemtudom mar mit kene tennem. Igy megorulok. Valami tancs esetleg ?
2009. jan. 14. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy-két év és kinövöd
2009. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van? Nem jott ossze a pasival a dolog? És akkor mi van? Ha kellenél neki már régen lépet volna, te kijátszottad a lapjaidat és o nem reagált rá, akkor miért erolkodj tovább? Ne alázkodjál meg egy pasi elott soha, ezt nagyon jol jegyezd meg! Majd jon másik fiatal vagy még, tul leszel rajta, keres valaki mást, ha nem is nagyon érdekel találkozál mással is és kapcsold ki az agyadat! Akkor mennyél el a barátokkal egy hétvégére valahova és engedjétek ki a gozt! Vagy csináljatok egy pizsi partyit :-) és ott beszéljetek ki mindent. De jo kiados buli kéne neked, hogy uj fénybe lásd a világot! Találd meg a napokban azokat a dologat amik széppé teszik! Ne legyél már ilyen negativ, nem a világ vége jott el! Szarjál le mindenkit és foglalkozzál magaddal! Csináld azt amihez kedved van, de nagyon gyorsan változtas a felfogásodon mert ez igy nagyon nem jo!
2009. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!