Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos az aggodalmam, hogy egy...

Jogos az aggodalmam, hogy egy nagyon jó baráttal nem fogok jól kijönni? 16/f (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nyáron nagyon sok embert ismertem meg egy netes oldalon. Mindenkivel jóba voltam, de annyira nem is voltak fontosak. Leszámítva 1 lányt, vele nagyon jó kijövök azóta is. Mindennap beszélünk msn-en meg sms-ezünk. Azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen barátja. Sok haverja van akivel együtt bandázik meg csinál dolgokat, de rájuk nem számíthat és nem hallgatják meg. Rájöttem, hogy velem is ez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy ő mindig tud találni valakit vagy valakiket, hogy ellegyenek. Minden nap mondja, hogy szeret, és elmondja a titkait is. Én mégis félek, hogy unalmasnak fog találni élőbe, mert én csöndes típus vagyok, ő meg pörgősebb. Nagyon félek ettől, mer még sose szerettem ennyire senkit.
2010. jan. 10. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Félek attól, hogy csalódik bennem. Tudom, hogy nem szólna, meg nem változtatna semmit, de mégis félek. Mondtam is ezeket már neki és azt is h lehet, hogy pont ő fog megváltoztatni. Aminek örülnék, mert nem érzem jól magam ilyen visszafogottan. Nem szeretnék ilyen gátlásos lenni.
2010. jan. 10. 19:30
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell félned, csak hagyd hogy beszéljen, halgasd meg, és a lányok ezt értékelik
2010. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Működhet úgy a barátság, hogy ő pörgős, röhög mindenen és gátlások nélkül hülyéskedik én meg kb. pont az ellentétje.
2010. jan. 10. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
simán müködik, az nem azon mulik hogy milyenek vagytok, hanem azon hogy mennyire értitek meg egymást, és mennyire biztok egymásban
2010. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát 95 százalékban megértjük egymást és 100 százalékosan bízunk egymásba.
2010. jan. 10. 20:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak mivel különbözőek vagyunk attól félek, hogy amikor találkozunk, akkor nem tudunk beszélgetni meg, hogy unatkozni fog. Mert ugye messze lakik és ritkán tudunk találkozni.
2010. jan. 10. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzák egymást.Tűz és víz.Ha a tűz elhatalmasodik a víz lecsillapítja.Kiegészítenétek egymást.Ne félj.
2010. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj az internettel, hogy mindenki azt képzel bele a másikba, amit akar. Olyannak lát, amilyennek akar. Egyébként meg simán lehetséges, hogy egy "pörgős" lány egy "csöndes" fiúra vágyik. Mert nem kretén, és lehet benne bízni.
2010. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!