Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen fura a gondolkodás...

Miért ilyen fura a gondolkodásom? Néha elég hülye gondolataim vannak.Úgy érzem hogy az egész élet olyan unalmas.

Figyelt kérdés
Mármint az emberek nagy töbségének ugyanaz a "forgatókönyve":érettségi, fősuli,meló,házasság,gyerekek persze ez nem mindenkinél így van de értitek a lényeget.Nincsen benne semmi különlegesség izgalom.Csak sok szenvedés.Én egész eddigi életembe ezeket tapasztaltam.Jó persze voltak jó dolgok is de............Úgy szeretnék szabad lenni!Azt csinálni amit akarok nem helyhez kötve élni.
2009. jan. 15. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát én is így gondolom, de én még rosszabbul. Mi az, hogy fősuli? Örülök ha az érettségi meglesz. Rossz helyre születtünk rosszkor ezt tudom mondani.
2009. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Bármit csinálsz egyhangu lessz az életed ha munka közben sokat utazol akkor azt fogod unni.Haverom tesoja egy olyan embernek dolgozik aki évi 2000000Km-et utazik se család se élet csak utazás baromi uncsi lehet.
2009. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha bármit csinálok akkor is egyhangú lesz az életem???????Akkor minek éljek?Szerintem biztos van olyan ember aki meg találta a boldogságát................és szeret élni.
2009. jan. 15. 18:34
 4/9 anonim válasza:
77%

Én például szeretek élni. Mert lehet ez egy forgatókönyv amit mindenki él.De ez is tele van kihivásokkal. Uj helyre mész suliba/melóba-be kell illeszkedni, meg kell taláni a helyed . Célokat kell kitűznöd magad elé. Különböző helyekre menni szórakozni, nem leragani egy dolognál. Megismerni a világból minél többet és rájössz, mégsem unalmas az élet. Keresni a csodákat, a célodat. És a forgatókönyv alappontja lehet kötöttek, de a történetet te magad irod olyanra amilenyre akarod.


Egy 18 éves éretségi elött álló lány

2009. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Attol fuggoen, hogy mokus kerékben élunk, suli, melo, család stb.. Minden napban van valami szép és van benne uj, minden nap adodig alakalom, hogy változtassál a dolgokon. Kozben ott vannak a barátok a szerelem a bulik. Ezek mind unalmasak és nincs benne semmi jo? Te látod rosszul a dolgokat. Orulnod kéne, hogy fiatal vagy és elotted áll az egész élet, bármit megtehetsz amit akarsz! Miért nem mész el másik városba tanulni, kollégiumba? Ott szabad vagy, félig meddig, de ott zajlik az élet minden nap torténik valami. Nem hiszem el, hogy nincs semmi szép az életedben és nem tudnál szint vinni benne! Nekem van barátom, járok bulizni, vannak barátnok, van munkám! És minden nap boldogan kellek fel mert vannak akik szeretnek és szereteted adnak. Nekem sokat számit hogy jo munkám van, ovodában dolgozok és a szeretet amit a gyerekektol kapok mindennel felér, akarmi rossz is torténik velem a magán életemben a gyerekek kárpotolnak mindenért. Vegyél magadnak egy állatot, hogy milyen feleloséget vállalni valamiért. És ne legyél ennyire savanyu, mi érteleme? HA ennyire unalmas az életed változtassal rajta. Mindenki a saját sorsát irányitja. Vagy ha gondolod beszélj ossze a barátokkal és induljatok el valamerre egyutt, járjatok be bár várost és szorakozatok, enged ki a gozt, már nagyon rád férne!
2009. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy forgatókönyv szerint élünk, a lényeg csak az, hogy te írd.
2009. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha az embernek vannak céljai az életben, akkor nem is uncsi az egész. Nekem pl. amíg nem voltak, totál depi voltam, utáltam élni, mert minek, ha úgyis meghalunk egyszer? Kitűztem magam elé célokat, így mindjárt más az egész. És szépen teljesítgetem is őket sorban. :) Ha meg majd meghalok, marad utánam valami: gyerekek, unokák, könyv, elültetett fák stb. :) Túlélem magam. :D
2009. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki kéne írnod magadból a gondolataidat, akkor máshogy gondolhatod ha újra beleolvasol.. nem gondolkodni, csak írni, csak írni.=)


Egyébként meg, szerintem ezt a forgaókönyvet meg lehet írni, meg el is lehet térni tőle. Csak rajtad áll, hogy mit teszel. Álmodozz, és élj! Sok sikert:D

2009. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mi az életed sablona, előbb vagy utóbb úgyis kiunod a fenébe. Nekem soha életemben nem kellett dolgoznom, most 26 vagyok, F. és azt kell mondjam annyira rengeteg időm volt, hogy csak NA! És mégis már a halálon jár az eszem, hagyni kéne már a fenébe. Ha meg egy rabszolga vagy, aki még dolgozik is napi minimum 8 órát, akkor még rosszabb, még monotonabb. Hidd el, minden verzió rossz. Egy idő után mindenhogy megunod, nem tudsz mit csinálni.
2012. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!