Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy én fiú...

Miért van az, hogy én fiú barátokat szeretnék nem pedig lányokat?

Figyelt kérdés
20/L
2010. nov. 28. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk normálisabbak barátnak mint a lányok.
2010. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kábé ugyanannyi pasi barátom van mint lány nem nagy dolog.
2010. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg fiú vagyok és lány barátokat keresek :D


Nincs ezzel baj szerintem, egyébként én is úgy tartom hogy a fiúk általában stabilabb baráti kapcsolatra képesek (nagyon kevés a veszekedés fiúk között, meg olyan hogy kibeszélik egymást a hátuk mögött...)


22F

2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nekem CSAK fiú barátaim vannak, lányokkal szinte szóba sem állok, és tök jól megvagyok így. A lányok elviselhetetlenek, de nincs ezzel semmi baj.

L/16

2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem is jobb fiúkkal barátkozni, ők nem beszélnek ki a hátad mögött, meg nem szarnak le egy idő után...
2010. nov. 28. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
ja meg az is baj, hogy egy barátom sincs...de ha lenne akkor fiú barátokat szeretnék...
2010. nov. 28. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:

talán kisebb korodban csalódás ért, megaláztak a "barátnőid", vagy a családodban sokkal jobban megértettek a férfiak, pl. apu, nagypapa, mint a nők. de sok más oka is lehet, ezt így ismeretlenül szinte lehetetlen kitalálni.

de tényleg semmi gond nincs ezzel, mint azt már mások is írták;). az viszont, hogy egyáltalán nincsenek barátaid komoly baj! miért??

2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is fiúkkal szeretek barátkozni.
2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: hát ezt úgy értem, hogy vannak akikkel elmegyek ide-oda, de én inkább nevezném havernak mint barátnak őket....
2010. dec. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!