Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jézusom, most mi legyen? :O

Jézusom, most mi legyen? :O

Figyelt kérdés

Most "ébredtem rá", hogy csak 1 igaz barátom van. Természetessen vannak interneten keresztüli barátaim is, csakhát ők mind messze laknak. Sajnos nem valami "népszerű" és "közkedvelt" a stílusom, szóval nem találok egyhamar haverokat. Családom is egész nap azzal van elfolgalva, hogy menjek már el itthonról bulizni, táncolni, sportolni. De ez valahogy nem az én világom. :/

Nagyon kezdek aggódni, hogy milyen leszek így felnőttnek.

Most mit csináljak?

16/L


2010. nov. 28. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
örülj annak az 1-nek, és foglalkozz vele sokat
2010. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
25 éves vagyok, és egy barátom sincs. Volt persze egy-egy barátnőm (nem vagyok az a haverkodós tipus), de mindig cserben hagytak, miközben én mindent megettem értük. Egyébként viszonylag normás felnőtt vagyok, csak épp nem járok sehová, de rájöttem, inkább egyedül mint olyanokkal, akik egy szóra "elhagynak". :-(
2010. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 41 évesen egy igaz barátom van.Én úgy gondolom, hogy igaz bárat egy van az ember életében.
2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kevés barátom van. Szám szerint 3. Velük is sajnos csak ritkán tudok találkozni a suli, meg a meló miatt. Van, hogy 1-2 hónapig nem látjuk egymást, de persze igyekszünk minél többet együtt lenni.

Ne aggódj, ez majd később változni fog, ha mész fősulira, vagy dolgozni, ott majd új embereket ismersz meg, és új barátságok szövődhetnek! :)

2010. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Miért mien a külsőd?
2010. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
21:25 szerinted csak a külső szerint lehetnek valakinek barátai?
2010. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De Te jól érzed így magad? Vágysz több barátra? Mert ha így is jól elvagy, akkor ne aggodalmaskodj.
2010. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, milyen stílus ez? (nem rosszindulat)

Ez nem feltétlenül akadály, nekem is voltak/vannak más stílusú vagy átlagos barátaim is (azaz inkább haverok). Persze jó, ha hasonlók is vannak, a környékeden nincsenek ilyen emberek, egy darab se??? A netes közösségek segíthetnek találni.

Milyen leszel felnőttnek?

Az szokott történni, hogy az ember vagy konformizálódik, azaz elhagyja a stílusát - vagy hiteles belső indíttatásból, mert már nem igényli, vagy birkaszellemből.harmadik opció, hogy felnőtt korában is önmagát vállalja (még ha visszafogottabban is)

Az egyetemen jobban fogod érezni magad, ott jobban elfogadják a másságot.

Nyugi, sokan felnőttek "más" emberként. Én is.


Hogy érted egyébként, hogy mit csinálj, a bőrödből nem bújhatsz ki.

2010. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nem kell, hogy mindenki igaz,legjobb barátod legyen! Abból elég egy, a többiek legyenek a haverjaid! :)
2010. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ez az egy baratod többet ér,mint 10 barat.Es még nagyon fiatal vagy,van idõd baratokkal ismerkedni bõven.
2010. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!