Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudtam, hova írjam, mert...

Nem tudtam, hova írjam, mert ez inkább pszichológia és a legkevésbé sem ezotéria, de mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Általában én fiktív hülyeségeket szoktam álmodni, olyan dolgokat, amik a valóságban biztos nem történnének meg. Úgy is hívom, hogy egy jó sztorit álmodtam. Aki lenni szoktam, sem saját magam, hanem ugyanígy fiktív karakter. Hol nő, hol férfi, kisgyerek vagy felnőtt, európai vagy afrikai ember. Legutóbb viszont egy ugyanilyen fiktív hülyeség álomban valaki a valódi, teljes nevemen szólított. Ez meglepett, mert kb tíz éves korom óta nem álmodtam se valós nevekkel, se valós szereplőkkel.

Most 24 vagyok.


2010. nov. 29. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenthet semmit. Az álmokat az agyad úgymond a tudatalattidból válogatja ki. Mivel te tudod a saját neved, ezért az álmodban megeshet az ilyen.

Nincs ebben semmi különleges, de ha már 24 éves vagy, ennyi eszed lehetne...:)

2010. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam én egy szóval, hogy misztikus vagy ilyesmi?
2010. dec. 2. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi jelentősége.. Engem is kb 10 éve nem szart le galamb, ha holnap mégis megtörténik, letisztítom aztán teszem a dolgom tovább...
2010. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Számomra már az is meglepő, hogy eddig nem álmodtál valós személyekkel. Nem vagyok egy álomfejtő és nem is akarok minden álmot megmagyarázni, de ha valamelyik nem hagy nyugodni azon érdemes elgondolkodni. Ez az álom elég sok mindent jelenthet, de az álom egy álmodóhoz tartozik, úgyhogy a te személyed is meghatározó tényező. Azt javaslom, olyan emberekkel beszélgess és gondolkozz róla, akik jól ismernek és közel állnak hozzád.
2010. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon érdekes!!! nem tudom, hogy miben hiszel és miben nem, de én hiszek a karmában és ezért azt tudom gondolni hogy lehetséges, hogy valami okból az álmaidban nem a mostani testedben, hanem azokban a testekben vagy, akik az előző életeidben voltál. nem tudom mennyire érthetően mondom ezt...hiszel az ilyesmiben?
2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!