Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez valami fordított pszichológ...

Ez valami fordított pszichológia?! (lent)

Figyelt kérdés

Imádok képeket szerkeszteni, de rettenetesen maximalista vagyok, ami igazából nem lenne baj.

Nagyon ritkán sikerül olyat alkotnom, ami nekem is megfelel. Ma is volt egy ilyen, viszont mikor megmutattam a "kritikusaimnak" ők szinte egyhangúlag kijelentették, hogy nekik nem tetszik. Túl sötét stb, míg számomra az egyik legjobban sikerült alkotásom volt.

Hogy lehet ez? Azokat, amiket én legszívesebben törölnék, mindenki imádja, az olyat, ami nekem tetszik, azt meg ők utálják. ???


2010. febr. 10. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg csak arról van szó, hogy nem egyezik az ízlésetek. talán több embernek a véleményét kellene kikérned, vagy mindig másokét, ne legyen mindig ugyanaz a pár ember a zsűrid!
2010. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen csak más az ízlésetek.

Te érzed, hogy mennyi munkád volt vele, te láttad a kezdetekkor, és kész állaptban a munkád. Ez teljesen átértékeli ám :) Legalábbis nálam így vannak a dolgok.

2010. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hidd el, elég sok ember véleményét megkérdeztem, azzal nem lehet baj.

más embereket viszont már nemigen tudok, akik tényleg elmondanának valami -értelmes- kritikát...

2010. febr. 10. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kedved megmutatni valamit? Bár én nem vagyok szakértő, de szívesen megnézém az alkotásaidat.
2010. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elfogadnám a zsűriséget, értek én is a témához. :) Komolyan.
2010. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen megnézném. Velem is ez szokott lenni egyébként, ami nekem tetszik, az a többieknek ijesztő, különös, vagy egyenesen furcsa. De nem is figyelek rájuk, a lényeg, hogy az én ízlésemnek megfelelő legyen.
2010. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!