Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogadjam el hogy az iskola...

Fogadjam el hogy az iskola számomra rossz érzéseket táplál (nem jó érzem ott magam), mit lehet ezen tenni hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

szinte mindenki jobban szereti az iskolát mint én...

sok nap telik úgy el hogy mikor lesz már vége ,ne kelljen ott rohadni, végre had menjek már haza...


lehet ezzel egyáltalán nem törődni ,én nem tudok


olyan típusú csávók mint amilyen én vagyok ,szinte nincs is a suliban ,hasonlóból van csak nem az osztályomban...


17f


ilyenkor mi van?


2010. nov. 29. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért milyen típusú "csávó" vagy?
2010. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, én a tanárokat se birom , se a tanulást!

és ez a baj, hogy haza akarsz menni..lehet hogy suli után egy kis időt a barátaiddal kéne töltened..vagy szerezz uj ismerősöket a sulidban és akkor máris szivesebben mész be...mert már mész be VMIÉRT :)

probald keresni a jó az iskoládban..

2012. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!