Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van, mindenből, mit...

Elegem van, mindenből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem bírom ezt:( Minden rossz,és egyre rosszabb.. ideges vagyok mindig,és elviselhetetlen már. Állandóan eszek,és közbe nem is vagyok éhes...mindig rossz a kedvem..talán hétvégén jobb egy fokkal...barátaim nincsenek:( és elegem van:( szüleim se szeretnek meg senki...suliba se megy semmi:( hogyan szedjem össze magam?:( :'(:'(:'(Élni sincs kedvem
2010. dec. 1. 15:55
 1/10 anonim válasza:
nevess sokat és nézz vígjátékokat meg vicces videókat a youtube-on és kezdj el sportolni ;)
2010. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nostro the overlord ***** válasza:
Sportolj
2010. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de hiába..elemntem sportolni,de zavar,hogy nem ebszélget velem senki egésznap:(:(
2010. dec. 1. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyere velem én úgy is unatkozom a hosszú úton :)
2010. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
járjál templomba! Isten szeret téged! :D
2010. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha szeretne nem lenne iylen szar életem..:(
2010. dec. 1. 16:19
 7/10 anonim válasza:
Ha így állsz hozzá akkor örökre szar marad... közösségi oldalakon próbálkoztál már?? facebook myvip chat.hu stb...
2010. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha gondolod hogy jót tenne az is hogy ki írod magadból ami bánt akkor írj nekem talán ha levelezel valakivel akkor jobb lesz .Persze nem biztos csak segíteni próbálok.Szép napot neked.
2010. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, ez a minimum! Egyébként én is szenvedek, csak azért írom, hogy ne érezd egyedül magad. (19/L)
2010. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem is írhatsz.Utolsó te is.

18/L

2010. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!