Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem lett sok mindenből....

Elegem lett sok mindenből. Változtatnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki összetörte a szívemet, gondoltam neki ennyi megpróbáltatás elég volt. Igaz barátokat akarok, nem csak olyanokat akik most vannak. A mostaniak leszarnak, csak akkor vagyok jó a másiknak, hogy ha tényleg nincs nálam jobb.Pedig én tényleg nem vagyok ilyen. Ha látom, hogy valakinek valami baja, próbálok segíteni, de erre mindig csak kapom a rosszat. Már végleg feladtam, elegem lett a kétszínű emberekből. A fiú akit szerettem, egy kétszínű, beképzelt lányt választott. Elfogadtam.. ő döntése.

Mit tehetnék, hogy más legyen az életem és hogy az emberek is észrevegyék, én nem ugyanaz az ember vagyok, akit kihasználhatnák és eldobhatnak mint egy játék babát. Mint pl. az Ezelben.!

SEGÍTSÉG!


2011. máj. 16. 19:03
 1/1 anonim válasza:
tudd,hogy értékes vagy,és úgy is viselkedj.olyan embereket keressél,akik úgy szeretnek ahogy vagy.húzd meg a határaidat,és aki azokat átlépi,pl megaláz azt hagyd ott.így legalább magadban bízhatsz,hogy kiállsz magadért.
2011. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!