Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van! Mindenből! Mindenk...

Elegem van! Mindenből! Mindenkiből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pár problémám,egyes emberek szerint ez semmi a hülye beszólásokat hanyagoljátok! Kössz! Szóval azt se tudom melyik témakörbe rakjam a kérdést,mert sok kicsiből elegem lett:S A szüleim nem szeretnek ,intézetbe akarnak küldeni,mert szerintük szemtelen vagyok .De hát ők neveltek/nevelnek!Meg elegük van az erőszakosságomból.De,ha nem foglalkoznak velem :( ordítoznak kis korom óta ,anyám régebben azért is megpofozott,hogyha nem találtam meg a teleonját amikor csörgött:S zavarja,hogy gondjaim vannak az ismerkedéssel,mert,hogy barátaim sincsenek ,nem azt mondom,hogy utálnak,de nem szeretnek max. kihasználnak:S és nem segít senki..az a maradék barátom aki van annak meg nem mondhatok semmit,mert rávágják,ohy csak sajnáltatom magam:S tudja anyám,hogy kiskorom óta gondjaim vannak az elalvással ,abban sem segít :S tudja ,hogy kövér vagyok és le szeretnék fogyni ,és nem,hogy segítene ,ha megtudja,h egy dekával kevesebb vagyok szalad a nethez és nézi a fogyókúrás oldalakat:S már mindennap sírok szinte az iskolában unatkozok és utána még rosszabb ,mert sokat gondolkozok ezeken ,és csak tovább dagadok,mert elegem van és nem segít senki csak a kaja ,de annyi,hogy :S Mit tegyek?:'(
2009. dec. 16. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

iratkozz be aerobicra (vagy bármilyen sportra),mert:

ott szerzel ismerősöket

addigse vagy otthon anyukáddal

fogyni fogsz

addigse gondolkozol a problémáidon

2009. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
SZARD LE! lehet hogy hülye vagyok nálam minden ezen az elven alapszik...most komolyan gondold végig reálisan!van egy életed...ez fontos mert csak egy van... most itt siránkozol hogy milyen szar életed van pedig hmmm hát lehetne ez jobb is csak rosszul állsz hozzá! nekem kb fél éve volt egy három hónapos depi korszakom..csak hát értelmes ember lévén nekiálltam gondolkozni... nézzük a te életedet..1..azt mondod dagadt vagy és ez zavar. rengeteg tulsulos barátom van és a legjobbfejek (egészen amig nekinem állnak siránkozni) tudomésul veszed hogy kövér vagy és késsz..2..kihasználnak a szüleid és nem törödnek veled...mgkaptad tölük az életed meg gondolom etetnek is meg ijenek az egész jo helyzet a többi emberéhez képest..3..alvászavar? valószinű azért van mert ijen dolgokon stresszelsz..4.. nincsenek barátaid csak kevés...hát szerintem ha optimistábban álnál hozzáá a dolgokhoz akkor valószinű lennének barátaid....sok olyan ember van akinek semmi nem jó..ha foglalkoznának veled lehet hogy az lenne a bajod..hát kicsit hosszú lett de remélem segitek..ezt neked kell megoldanod.. :)
2009. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire rossz a helyzet meg kellene próbálnod egy koleszt neked nem kéne miattuk idegeskedni. Arról nem is beszélve hogy felnöttesebb lennél. Igen a családod nem főnyeremény de hidd el sokan vannak így. Nem hibbáztathatod életed végéig öket a saját kudarcaiért. A legjobb az lenne ha külön költöznél tölük. Ne unatkoz délután keres egy sportot ahova járhatsz kiengeded a gőzt sokkal jobb lesz.
2009. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Járj el sportolni, ha gyakran vagy mérges, dühös mert ugy érzed semmi sem jó, menj el valami küzdősportra ahol kitombolod magad! Vagy menj el futni esténként, kedvenc zenéiddel a füledben.

Ha nincsenek barátaid, barátkozz meg magaddal! Legyél te magad a legjobb barátod. Szerintem ez nem hülyeség, nekem a legjobb barátom saját magam.

Anyáddal meg ne törődj, aki a saját lányával ilyen, az....

Édesapáddal mi a helyzet? Lehet puhítani? Mit szólnál egy pszichológushoz? Semmi esetre se hagyd figyelmen kívül azt hogy ember vagy, érzéseid vannak, és véleményed is lehet! Az életed, a Tiéd!

Hány éves vagy ha szabad kérdeznem?

Tippjeim szerint a serdülőkorba csöppentél! Ez másnéven a lázadókorszak! Nekem is kőkemény volt!

Túléled nyugi, aztán el sem fogod hinni hogy túl vagy rajta!

Kitartás, fejet fel!:)

2009. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14,de apám elől ma meneküldöm kellett ..de utána meg a telefonba ,h így szeerte meg így megbánta,h ordítozik..:S pff
2009. dec. 17. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek!

Nekem is elég hullámvölgyes a kapcsolatom a szüleimmel!

Valahogy próbáld meg túl tenni magad ezen, vagy megnyugtatnod magad. Tényleg jó ha teszel egy kört mondjuk a környéken. Hidd el hogy elfognak múlni ezek a veszekedések! Nyugtasd meg magad. Beszéld meg egy barátnőddel például vagy valami ilyen.

Nekem sikerült ezeket tul.képp. elengedni a fülem mellett.

És nagyon kiegyensúlyozott vagyok, jól érzem magam a bőrömben.

Ne add fel, nyugtasd meg magad!

Csak próbáld meg hogy egyszer, veszekedés után elmész sétálsz egyet. Tisztázod magadban a történteket, majd higgadtan hazamész, és valamivel elfoglalod magad.

2009. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!