Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire hülye?...

Miért vagyok ennyire hülye? Miért nem bízok benne/magamban?

Figyelt kérdés
Igazi álompasim van...odavannak érte a csajok...és engem szeret :O mégis folyton attól rettegek mikor hagy el egy másikért, egy jobbért :( tudom hogy szeret, de betegesen féltékeny vagyok. mit tudok tenni ellene?
2010. dec. 1. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le
2010. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez érthető, de, gondolj arra, h szeret, és akkor biztos különleges vagy a számára, és nem cserélne le egy nálad csinosabb, de, amúgy egy semmi extre csajra.
2010. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát most lehet olajat löttyintek a tűzre, de egy "álompasi" mellett érthető hogy féltékeny vagy, bizonyára a csávó ki van téve más csajok ostromának (ha tényleg álompasi)...


Én nem vagyok egy álom, mégis kezdeményeznek lányok nálam... Te is ismered a srácot, neked kell tudni mennyire megbízható, vagy csak mondja...

2010. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha szeret, akkor nem hagy el. Ha elhagy, akkor meg nem kár érte.
2010. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hm....nos,őszinte leszek.nem vagy hülye,és a féltékenységed nem alaptalan.Nem tudom,hány éves vagy,én 29/f és van némi élet-tapasztalatom az emberek megbízhatóságát illetően párkapcsolatban.férfikat is és nőket is beleértve...

Az álompasid könnyen megcsalhat,ez az igazság...Na de no pánik,ha meg is csal,egyáltalán nem biztos,hogy el is fog hagyni,ha tényleg hozzád vonzódik érzelmileg.a kóros féltékenységgel meg biztos,hogy egy más nő karjaiba fogod kergetni,amennyire tudod próbáld meg kezelni a féltékenységedet,és legyél higgadt.

2010. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó mondandóját kicsit átfogalmazva:

Ne zavarjon hogy esetleg félrekúr.... Amíg téged szeret.

:)

2010. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Egyébként Én 18/L ő 16/F...1.5 évvel vagyok idősebb

2010. dec. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!