Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én eldöntöm magamban, hogy...

Ha én eldöntöm magamban, hogy én mától igenis jó pasi leszek és úgy fogok viselkedni mint egy jó pasi, vagyis menő leszek, akkor a lányok is úgy fognak rám gondolni mint egy jó pasira?

Figyelt kérdés
A fejemen nem tudok változtatni(tök átlagos, de sportos test van hozzá), de a ruhámon és, hogy többet mosolygok és jobb lesz a dumám azon igen. Szóval ez főként fejben dől el?
2011. nov. 13. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM :D
2011. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A siker kezdete, hogy elhiszed, képes vagy rá. :)

Szóval, igen esélyes. Rengeteg múlik a hozzáálásson és azon, milyen véleménnyel vagy magadról.

2011. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fejedben dől el .Ha valamit nagyon akarsz és hiszel benne sikerül.Mit értesza menő szó alatt.Mert mondjuk nekm nem tetszenek az olyan fiuk akik elvannak szálva maguktól hogy , hű de szépen néznek ki, persze köll hogy legyen önbizalmad.

Azt fogják gondolni a lányok amit látnak , ha kedvesen viselkedsz , jól nézöl ki , akkor biztos nem azt gondolják milyen bunkó vagy .

2011. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed hogy az vagy akkor ez a külsődre is hatással lesz. :) Vagyis igen :)Pl nekem is mondják h amikor szomorú vagyok akkor nem vagyok szép... :)

Én jobban odamennék egy magabiztos pasihoz :) De azért bunkó ne legyél :)

2011. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem nézek ki hűdejól, teljesen átlagosan nézek ki, elmennek mellettem az utcán a lányok mint másik 4 millió férfi mellett és nem bámulnak meg, de attól még a kisugárzásomon egy pozitív életszemlélettel igenis tudok változtatni. Ezáltal vonzóbb lehet sok lány számára mintha savanyú lennék. Első válaszoló meg írja, hogy neeeeeeemmmm, lehet ha ő is megpróbálná beleszugerálni más lányokba, hogy ő igenis jó pasi, még ha nincs is olyan arca mint Johnny Deppnek, de legalább elhiszi magáról, hogy ő jó, ezáltal sokan mások is azt fogják látni, hogy milyen magabiztos és van egy pozitív kisugárzása.
2011. nov. 13. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nagyon fontos! Nem kell állompasinak lenned, nézhetsz ki úgy, de ha semmi nincsen benned ami meg fog...

Magabiztosság, pozitív hozzá állás, jó duma, humor... ezekkel sokat el lehet érni.

2011. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg elhiszed és ezt gondolod magadról,akkor igenis sikered lehet. Fontos az önbizalom. A legcsúnyább nőknek is ha van önbizalma,akkor pasija is van.
2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A csúnya lányoknak egyébként is van pasija általában, viszont egy csúnya pasinak becsajozni kegyetlenül nehéz.
2011. nov. 13. 16:12
 9/10 zeronibble ***** válasza:
Gondolod? Én lassan naponta látok vagy három addig ismeretlen takony kriplit olyan nővel, hogy fohászt mondasz mielőtt elképzeled. Nem mind pénzes, de persze jellemző. Esélyes, hogy valaminek jól utánanéztek...
2011. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a humor meg a duma szerintem is fontos mert tavaly voltam 9. es beszéltem vicceltem egy csomót és a csajoknak tetszett ma már 10. es vagyok és szarok az egészre és a csajok is szarnak rám :)
2011. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!