Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vigyem át egyik társasá...

Hogyan vigyem át egyik társaságból a másikba a személyiségemet?

Figyelt kérdés
A régi osztálytársaimmal naponta találkozom,és nagyon sokat röhögünk együtt,ha nem vagyok a társaságban akkor hiányzom.Az új osztályomban meg gyakorlatilag alig szólalok meg,ha nem lennék ott szerintem észre se vennék. mit tegyek?Végülis az új osztályommal vagyok összezárva napi 6-7 órában,és ez így nagyon gáz:S
2010. dec. 1. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrtokban
2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, sokat nem tehetsz. Légy barátkozó, menj el az osztályprogramokra, add önmagad, ha időbe is telik, előbb vagy utóbb csak befogadnak.
2010. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én összesen 3x váltottam középsulit annak idején. Mind a 3 alkalommal kb. 3-4 hét alatt beilleszkedtem, és szereztem barátokat, megtaláltam gyorsan a hozzám hasonló humorú embereket. Legyél nyílt és probálj beszélgetni szünetekben aki csak a közeledbe kerül. A lényeg, hogy ne legyél nagyon visszahúzódó, mert akkor nem fognak barátkozni annyira.
2010. dec. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!