Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom milyen vagyok! Hogy...

Nem tudom milyen vagyok! Hogy alakítsam ki a személyiségemet? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből valószínűleg bárki is tudja h milyen vagy...
2010. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Milyen?

KÉrlek segítsetek, FÉLEK

14/l

2010. jún. 15. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Mond el, milyen a MOSTANI személyiséged!
2010. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az első arc nélküli lány. Én is nagyon FÉLEK!
2010. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mii?

Komolyan egy normális válasz nincs?

Nektek milyen a személyiségetek?

Nem lehet h csak a kamasz kor miatt van?

2010. jún. 15. 20:09
 6/11 anonim ***** válasza:
ööö Magad akarsz lenni vagy valaki más? szerintem inkább először erre a kérdésre válaszolj Magadban
2010. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magam
2010. jún. 15. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi na, csak nekem tűnik vagy tényleg bevagy pánikolva ?

Figyelj, pici , a 14 éves kor egyeseknél már csak ilyen sajnos, viszont jegyezz meg 1 jó tanácsot amig élsz : bármilyen korod legyen, bármilyen nemed legyen és bárhol élsz, csináld azt amit szeretsz ! Én túlestem ezen, amit most te átélsz , mármint ez a folytonos személyiségkeresés, de tudod hol van a baj ? Hogy elfelejtesz élni


És biztos vannak olyan személyek az életedben akiket becsülsz és tisztelsz a személyiségükért. Azok a személyek viszont élik az életüket és azt csinálnak amit szeretnek, úgy ahogy szeretik. A személyiség nem fejlődik a plafont nézve és sablonokat készitve.


A személyiség kiforrásához szükséges ÉLNI, kimenni a világba, találkozni a haverokkal, foglald el úgy magad, hogy ne legyen időd töprengeni, mert felesleges. Bár nem hiszed el , de ez is egyszer véget fog érni viszont addig nem kéne az időd pazarolnod , mert később megfogod bánni


14 évesen az ember tanuljon, bulizzon, szórakozzon, barátkozzon, kalandozzon és egyszerűen feledkezzen meg magáról

És nyugodj meg, mert minnél többet parázol annál nehezebben és később fog elmúlni ez a ' folyamat '

2010. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló....

És azzal h nem tudok beszélgetni?? Mit kezdjek???

2010. jún. 15. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nem tudsz beszélgetni


Amint irtam már, elkell engedd magad. Viszont nagyon sok könyv van ami fejleszti a beszélőképességet, de te nem készülsz nagy beszédekre vagy bemutatókra. Gondolom még a haverjaiddal is félsz beszélni és ez nincs rendjén, relaxálj egy kicsit és nyugodj meg, nem mindenki veled van elfoglalva, mellesleg senki sem született beszélőzseninek


A legtöbb ember úgy beszél, ahogy akar, tehát egyik sem beszél tökéletesen ezek közül, mert az emberek nagy része még el sem gondolkozik " vajon most ezt jól mondtam ? Érdekes volt vagy unalmas ? " , szóval kár a gőzért, mert nem élsz egy olyan országban egyelőre, ahol rosszul kéne érezned magad a beszéded miatt. Legyél kicsit realistább és vedd észre, hogy körülötted sem beszél senki : az , hogy " XXXX , B.MEG ! XXXX, BASSZUS ! XXXXX, TEGYEM BELÉ A F.OMAT ", ez nem beszéd , ez duma/dumálás


Azért jegyezz meg egy pár dolgot :

- ha nincs semmi jó amit mondhatnál akkor inkább ne mondj semmit

- ne hátrálj meg amikor igazad van, de ne is égesd magad össze-vissza

- ne sunyiskodj senkinek a háta mögött, ha valami bajod van akkor intézd el szemtől szembe a dolgot

- ne mondj el olyan dolgokat amiket tudod, hogy nem kéne elmondanod

- ne beszélj olyasmiről , amiről tudod, hogy nem szeretnél beszélni

- ne engedd, hogy mások hassanak rád

- csak olyat mondjál, amit később sem fogsz megbánni

- ne dobigálózz a szavakkal, csak mert unatkozol vagy mert rosszul érzed magad

- ne káromkodj és ne használj olyan kifejezéseket, amiknek nem tudod az értelmét

- beszélj mindig érthetően, tisztán, bátran és okosan ; nem arról van szó, hogy a fél világ bölcsességeit össze kell hordanod, hanem azt, hogy a lezajló beszélgetésből mindig nyerjél valamit, ha nem is mást, de legalább mások tiszteletét, és sose veszitsd el a fejed, ha szekálnak például, őrizd meg mindig a higgadtságot és a józan eszed

2010. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!