Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy megváltozzak?...

Mit tegyek hogy megváltozzak? Segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés
Visszahúzódó,GÁTLÁSOS,FÉLÉNK VAGYOK.Valószinű enyhébb szociális fóbiám is van.Nagyon szeretnék megváltozni lazább,gátlástalanabb lenni.Még csak 14 leszek.Erős kisebbségi érzésem van.MIT TEGYEK HOGY MEGVÁLTOZZAK?
2009. jan. 17. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

nehéz kérdés,én is pont ilyen vagyok(14éves lány).sajnos nem tudok segíteni,de ha vki tud arra én is kiváncsi vagyok.

sok sikert!remélem,hogy sikerül elérned.:)

2009. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok és még a korunk is megegyezik. Még egy bolti eladótól se merek semmit se kérni, vagy mondjuk a fagyistól! Viszont ha például a közelebbi barátaim társaságában vagyok, akkor képes vagyok lazábban viselkedni.

Én úgy próbálom leküzdeni a fóbiámat, hogy a barátaimmal elmegyünk mondjuk egy fagyit enni, esetleg moziba meg ilyesmik. És akkor én rendelek nekik is. És ez, hogy minél többet és gyakrabban beszélek idegen emberekkel kicsit segít! A barátaim közelsége pedig megnyugtat.


Nekem ez bevált, remélem neked is tudtam segíteni.

2009. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Járjál el többet otthonról, csak hogy emberek között legyél.
2009. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
járj el haverokkal,barátokkal más helyekre , nem diszkóra gondolok,hanem cska úgy,esetleg olyan helyre menjetek,ahol ismer valakit a barátnőd például,őt kihivjátok,az a akárki kihivja a haverját ,máris többen lesztek és beszélgessetek és hoppá.van haverod.később is elmentek és minél többen lesztek.nem kell megilyedni,nem harapnak
2009. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ezek a problémák az évek múlásával majd eltünnek. Jó hatással vannak az egóra, ill. az önbizalomra a sikerélmények. Pl. a suliban egy jó jegy. Ez is egy sikerélmény. Csak észer kell venni, rá kell jönni. Hiszen a jó jegy mögött van befektetett energia, munka, -a tanulás- ami pozitívan térül meg. De az is hasznos lehet a testi-lelki épülésre, egyensúlyra, ha elkezdesz valamit sportolni-itt nem a sakkra gondolok :))
2009. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olvass.. rejto jeno.. stb. vicces laza.. es nyugodtan elmehetsz egy kavezoba olvasni. sot ha talakozod van vagy akarmikor varnod kell ha nalad egy konyv sose ciki igy egyedul lenni. es hasznos. :)
2009. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudatosan változtasd meg a gondolataidat, és tudd, hogy másokkal egyenértékű, értékes ember vagy, a többiek véleménye messze nem számít annyira, mint sokszor gondolnád, és hogy minden a te "fejedben történik". Ha ebbe belegondolsz, biztos megérted, mire célzok.
2009. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!