Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tele vagyok gátlásokkal. Hogy...

Tele vagyok gátlásokkal. Hogy küzdhetném le őket? (Egyáltalán le tudnám küzdeni egyedül, vagy komolyabb segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam. Sokan bántottak/bántanak és mára már teljesen félek mindentől. Nem tudom hogy, hogy lehetnék kicsit magabiztosabb, segítsetek! Mondanátok tippeket, tanácsokat? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, mert én is önbizalomhiányban szenvedek, ami leginkább a kommunikációban nyilvánul meg, hogy társaságban nem igazán merek beszélni, félek az új dolgoktól, hogy hogyan fogom megoldani. Nincs semmi ok, ami miatt kialakult ez, szóval nem tudom, hogy mihez kéne kezdeni, de napról-napra egyre rosszabb.

21/F

2011. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:
71%

Egyszerű: hozzáállás. Nekem nincs gátlásom, én "menő" vagyok, vicces vagyok, "jófej" vagyok etcetcetcetcetc.

Le lehet küzdeni, ha nekem ment, bárkinek megy. :)

2011. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 life is beautiful ***** válasza:

képzeld el magad magabiztosan!!!


egyszerű, lefekszel az ágyra, behunyod a szemed, és úgy próbálsz koncentrálni ,hogy közben nagyon laza vagy, de nem alszol el, elképzelhetsz akár egy gondtalan szigetet ahol olyan emberek vesznek körül akik tisztelnek a képességeidért vagy bármi jó tulajdonságodért , tehát ha már laza vagy ,akkor képzeld el magadat és melletted az idősebb énedet akit szinte nem is mersz megszólítani annyira magabiztos..és próbálj ráérezni hogy mitől lehet hogy ő olyan és te ilyen vagy..próbáld elképzelni ,hogyan viselkedne bizonyos szitukban a magabiztos idősebb éned mint te

jobbat nem tudok ,remélem segítettem valamennyit :)

18f

2011. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talán úgy tudod leküzdeni, hogy elgondolkodsz azon,hogy MIÉRT vagy gátlásos, nyilván van oka. Ha megvan akkor elkezdhetsz változtatni rajta. Egyébként én is néha gátlásos vagyok,bizonyos helyzetekben.


20L

2011. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szexelj egy jót! :))
2012. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!