Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem teljesülnek az álmaink?

Miért nem teljesülnek az álmaink?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mert akkor túl könnyű lenne minden
2010. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:

Mert az élet nem egy romantikus film, és nem is egy dráma.

Szokd meg, hogy később is ilyen lesz, vagy ennél csak még rosszabb.

2010. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

már csak azért sem lehetséges mert ha én azt álmodom hogy éljen sokáig egészségesen XY, te pedig azt hogy forduljon fel, a kettő ütné egymást.

ugyanez kizárja a mostanság divatos vonzás törvényét is, meg az összes távmágiát.

2010. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem teljesült. s ha teljes szívedből akarod neked is teljesülhet, de figyelj oda...ha magaddal foglalkozol csak, vagyis vágyódsz, ragaszkodsz valami olyan iránt, ami téged tenne boldoggá majdnemhogy csak, azaz első rendben magad érdekéért teszed, akkor lehet azért nem teljesül. én nem követtem el ezt a hibát, és még akkor fogalmam sem volt róla, hogy ez "hiba"...10 éves körül lehettem, amikor jött az "ihlet". :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert akkor egy autósüldözésbe keverednék és bujkálnom kéne, meg egyéb szörnyű dolgok történnének velem
2010. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!