Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha alkohólistának...

Sokminden kérdése:

Mit tegyek ha alkohólistának érzem magam, vagy úgy érzem h az leszek?

Figyelt kérdés
Szeretem a piát és amikor komolyabb bajom van akkor úgy érzem hogy nem akarok mást csak jól berúgni:(:(
2010. dec. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem még az se kell hozzá, hogy valami komoly bajom legyen, egyszerűen rohadtul untatnak a mindennapok.


állítólag orvosi segítséggel le lehet jönni róla, de én nem hiszek benne. :)

2010. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, komoly baj van, akkor menj ezzel a panasszal orvoshoz.


Az alkoholistánál idegesítőbb, semmirekellőbb, genyább ember nincs. Gondolom, nem akarsz olyanná válni.

2010. dec. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves ...! Ha alkoholistának érzed magad, akkor az is vagy! Szereted az italt, miért? Mert finom? Ha ízlik, akkor igyál, de mértékkel! Ha valami bajod van, akkor azt old meg! Gondolkozz el rajta, mi a megoldás és azt tedd! Az ital soha-soha nem megoldás, mert másnap is fenn fog állni ugyanaz a probléma! nem tudom hány éves vagy, fiú-e vagy lány, de szerintem fiú lehetsz, én meg lány. Megtörtént velem egy eset, ezt okulásul elmondom. Volt egy vőlegényem 18 évesen. Nagyon szerettük egymást, de teljesen kiábrándultam belőle, mert képtelen volt abbahagyni az italt. Nem mindig ivott, de nem is kellett hozzá különösebb ok. Hát nekem elegem lett. Ő azóta is iszik, viszont mindenki szemében én voltam a hibás, mert otthagytam. Ne tudd meg! Ez senkinek sem jó! Ne sétálj bele ilyen csapdákba, nem éri meg. Még egyszer, ha úgy érzed, szükséged van segítségre, akkor fordulj orvoshoz, de a problémáidat mindig Neked kell megoldani! Ezt ne felejtsd el, s azok akár iszol, akár nem ott lesznek. Ha iszol, akkor csak gyarapodni fognak.
2010. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Minden nap iszol?
2010. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat... és igen fiú vok... a korom... mondjuk úgy h kiskorú csak elkajlódtam
2010. dec. 5. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
NE IGYÁL!
2010. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért amikor iszol,jusson eszedbe, hogy az alkohol öl, butít és nyomorba dönt,de nem csak téged,hanem a családtagjaidat a szeretteidet is.Szenvedni fog körülötted mindenki,akinek fontos vagy!Elmegy melletted az élet,belefásulsz az egyhangú mindennapokba,ahol az alkohol az úr.Ő irányít téged.Biztosan ezt akarod?Nem hiszem.Nem kell ahhoz berúgni,hogy jól érezd magad.Ha viszont problémáid vannak,nem szégyen segítséget kérni.Ne sodródj az árral,mert te is értékes ember vagy s vannak akik szeretnek.Kívánom,hogy megtaláld a helyes utat.
2011. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!