Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért stresszelek folyton, ha...

Miért stresszelek folyton, ha Vele vagyok, és miért leszek zavarban, ha rám néz? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fiú, aki tetszik idősebb nálam pár évvel, nálam kicsit erősebb egyéniség, magabiztosabb, talán ezért lehet, hogy így viselkedek, ha vele vagyok: nem tudok hosszú ideig a szemébe nézni, ha kérdez valamit hebegek-habogok, érzem, hogy stresszben van az arcom (meg az egész testem), nem tudok ellazulni (valószínű rémült arcot vágok).
2011. okt. 1. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem valaki szerelmes! :)

Legalábbis ez ilyen esetekben szokott előfordulni... :D

2011. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz a kérdés. Mit tegyek, hogy el tudjam engedni magam? Hogy miután elválunk, hazafele ne kelljen azt éreznem, hogy ,,a fenébe, már megint nem sikerült!" ?
2011. okt. 1. 17:17
 3/5 emenems válasza:
42%
legyél önmagad, nyugodj meg! ha tényleg akarod, tudni fogod mit kell tenni!
2011. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bármire is gondolok, akkor is pl. múltkor még a kezem is remegett mikor mellettem állt. Mit tegyek?
2011. okt. 2. 15:21
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tetszik neked. Másra nem igazán tudok gondolni. Nekem is vannak ilyen helyzeteim és én mindig rágózom. Nekem bevállt... :)
2011. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!