Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nem vagyok erre a...

Úgy érzem nem vagyok erre a világra való?

Figyelt kérdés
Túlságosan nagyonis érzékeny vagyok.Nagyon utálom magam.Utálom az embereket.Nem szeretek velük lenni mert félek hogy bántani fognak(szavakkal) Foggalmam sincs mihez kezdjek..:( 14/L
2010. dec. 5. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egyél sok spenótot.
2010. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több önbizalom rád férne:D
2010. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos hozzá kell szoknod, hogy az emberek ilyenek és meg kell tanulnod, hogyan lépj ezeken túl, hogyan engedd el őket a füled mellett, vagy éppen hogyan vágj vissza. És ez nehéz.
2010. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezeket. Ugyanez van velem is. :(

17/L

2010. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek, néha mintha egy másik bolygóról jöttem volna.
2010. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

43 éves leszek a jövő héten és hosszú ideje érzem én is ezt, - igaz, az eltelt életkorom felét "elrefolmálták" az egymást követő "kormányok".


Akartam gyereket, - lemondtam róla, mert ilyen disznóólba normális ember, - a bizonytalanra - nem vállal...

Hittem a munka becsületében, - ezt is sikerült megdönteni, - elég csak "felfele tekinteni" és megérted, miért...


A tisztességgel ugyanez a helyzet, - nem azok érvényesülnek manapság, akik tisztességesek...


A rátermettség fogalmát 2000 körül "radíroztak ki" mindennemű, s fajta szótárból, - nem hasznos tulajdonság a mai világ megélhetési problémáinak leküzdéséhez...


Dolgoztam itt, dolgoztam ott, - azt vettem észre, hogy mindent, akit a munkahelyekről időközben elvándorolt kollégáim ki tudtak könyökölni maguknak - és most is élveznek, - lekéstem, ráadásul törvényeknek, rendeleteknek köszönhetően (nyeltek le, tettek "meg nem történtté" hosszú éveket az életemből).


Az ígéretekkel, amelyeknek se vége, se hossza, "tele van a padlás".

Ígér boldog-boldogtalan mindent,... Az ígéretek azért vannak, hogy megszeghessék őket!


Elveszítettem sok olyan kollégámat, aki nálam fiatalabb volt, és jobb sorsra volt érdemes, - nem egy volt öngyilkos közülük, - DE ÉN ITT VAGYOK!



Bla,... Bla,... Bla,... -Nem akarom a személyes nyomorommal teleírni az egész vármegyét...



S bár kesergek sok dolgon, őrlöm magam, depresszióval küzdök, még is "meg-meg tudok újulni" annak ellenére, hogy arra a következtetésre jutottam, mint Te is:

Rossz korba születtem!


Próbáld Magad túl tenni ezen az érzésen, - mert ebbe bele is lehet ám súlyosabb esetekben őrülni, - keress Magadnak célokat, és "temetkezz beléjük"!


Én például a munkámba temetkeztem, - az mindig meg tud pezsdíteni. -Tudom, nem sok embernek adatik meg, hogy a hobby -ja a munkája is egyben, - de én "így jártam", - ennyi könnyebbségem van a kilátástalannak megítélt helyzetemben...

Nem is tudom, mi lesz velem, ha nyugdíjba kell majd idővel vonulnom, - lehet, hogy belehalok, de azt még meg is kell érni, amitől nem félek, hogy fog sikerülni a jelenlegi tendenciák ismeretében,...

-Lehet, hogy addigra 450 év lesz a "nyugdíjkorhatár"...


Szóval keresgélj! Kutass olyan dolgok után, amelyek feledtetik Veled azt, hogy rossz korba születtél, - még akkor is, ha tudatában vagy, leszel annak, hogy pont a fenti érzésed miatt nehezebben, vagy nem fognak megérteni az emberek!


Sikeres keresgélést kívánok Neked!

2010. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!