Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem,...

Mit tegyek ha úgy érzem, mindent elértem már az életben, ami nekem kell?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most fogok egyetemre menni (vagy nem), de én úgy érzem már, hogy mindent elértem az életben, és megtapasztaltam mindent, ami nekem kellett. Elég volt. Nem érdekel ebből kifolyólag semmi, nincsen semmi célom, nem akarok se tanulni, se dolgozni, stb... Van még más így ezzel? Vagy most mihez kezdjek igazából?
2011. nov. 1. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van, bár én olyan sok mindent nem értem el, de én úgy érzem, hogy nekem is elég volt.

21/F

2011. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát előbb utóbb jön valami nem teng lenghetsz csak úgy a világban:) ha te megtettél már mindent segíts másoknak is hogy elérjék ezt a csodálatos megtapasztalást:)
2011. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Engem se tud motiválni vagy inspirálni semmi. Úgyhogy unaloműzésből kéne mesterséges célokat kitűznöm, hogy azokkal is teljen az idő.. 22l
2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
17:07-es: Nem tudom, hogy a "csodálatos megtapasztalást" ironikusan érted-e vagy nem, de ez nem valami csodálatos :D, mert fel kellene nőni lassan, stb., de engem mivel semmi nem érdekel egy kín szenvedés lesz minden (a lényeg, hogy a mostani állapotnál biztos rosszabb), és ezért nincs ötletem se arról, hogy hova menjek tovább.
2011. nov. 1. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem irónikusan értettem de nekem pl akkor lenne ilyen érzésem ha meglenne a házam a családom a pénzem és csak hátra kéne dőlnöm :)
2011. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel a hozzáállással új célod az hogy egy csöves senki legyél aki csak másokon fog élősködni!!!!

Mindent elértél az életben?Nem hinném mert akkor nem írnál ilyen hülyeségeket ide!!!

2011. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ami SZÁMOMRA fontos, azt úgy érzem elértem.
2011. nov. 1. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értél el semmit ,mert most is arról álmodozol hogy valami varázsütéssel majd lehetsz valaki!!!Én a Te korodban már dolgoztam és mellette csináltam az iskolákat...

Szerintem menj el szakmunkásba,jobban jársz ,mert ha érdekel is valami az akkor jobban ragad és lesz egy pappírod amivel nemcsak mosogatni tudsz elmenni...

De ilyen hozzáállással tényleg csak egy senki maradsz ,egy élősködő akit még megszánni sem méltatnak...Nézd meg a csöveseket az utcán,nézd meg hogy mi vár rád!!!

Tegyük fel hogy 18 évesen mindent elértél az életben amit akartál...Na elről mesélj egy kicsit ,mert kiváncsi vagyok rá és szerintem én ezeket tuti tudom űberelni mert én 18 évesen többet kaptam mint kellett volna az élettől...

2011. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na épp ez az, hogy nem érdekel, hogy ki mennyire "überel" engem, hogy mások mennyi mindent értek el, hogy mások mit csináltak és mit nem, és hogy kicsodák, és hogy mennyivel több pénzük van vagy jobb pozíciójuk, stb... stb... Mi van ha valakinek elég volt? Mi van ha valaki nem akar versengeni, elérte ami úgy érzi rá ki volt szabva és kész? Ezért írtam, hogy SZÁMOMRA fentebb.
2011. nov. 2. 12:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Majd ha híd alá kerülsz mert nem dolgozol meg nem is tanulsz és anyádék sem akarnak eltartani meg senki, és senki nem lesz melletted mert nekik a te amúgy beteljesedettnek hitt életed üresnek tűnik akkor majd lesznek új céljaid, várd meg.
2011. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!