Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a hétköznapi és a hétvégei...

Mi a hétköznapi és a hétvégei "napirended"?

Figyelt kérdés
Vagyis ha suliba/dolgozni mész akkor hánykor kelsz,mit csinálsz mikor fekszel le meg ilyesmi...A hétvégeivel meg hogy akkor is hánykor kelsz,mit szoktál csinálni...
2010. dec. 5. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hétköznap hat-negyvenkor kelek, kivéve ha nulladik van, olyankor öt-ötvenöt. Suli, utána otthon próbálom rávenni magam a tanulásra, közben olvasás, gépezés, filmnézés vagy csak bámulok magam elé. Edzésre megyek, néha vásárolok suliból hazafelé menet. Általában reggel mindig nagyon fáradt vagyok, suliban is, estére elmúlik, 11 és éjfél között fekszem le. Hétvégén próbálom rávenni magam a takaírtásra és a tanulásra, amúgy olvasok, gépezek, filmet nézek, bámulok magam elé, néha elmegyek valahova, vagy mostanában karácsonyi ajándékokat gyártok, dekorálom a szobámat. Lefekvés szintén 11 és éjfél között, kelés jó esetben 10 körül. Ma fél 12kor keltem... Mstanában akármennyit alszom mindig fáradt vagyok.

15/L

2010. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap

-nagyon változó, mert egyetemista vagyok, és elég változatos az órarendem... általában hat és hét között kelek, de van, amikor csak tíz körül. Utána 1-3 óra egyetemen, utána haza (hazaérkezés fél 12 és fél 5 között bármikor). Utána zenehallgatás, házi, e-mailezés, bevásárlás, házimunka stb. Heti legalább 1x van vmi programom (színház, előadás, teázás, ilyesmik). Elalvás elég változatos, 11-12 körül általában, de amikor fontosabb zh vagy teszt van, akkor néha 1-2 órákat alszom csak.


Hétvégén hasonló, csak akkor 10-11 között szoktam kelni (bár vannak ilyen délután 2-ig alvós napjaim is :D)... akkor ha van még házi, tanulnivaló, akkor azzal foglalkozom, és inkább pihenek (olvasok, zenét hallgatok stb.).

2010. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kaptatok egy zöld kezecskét:)
2010. dec. 5. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

6-6:20 között felkelek.Beágyazok, felöltözök, eszek, elkészülök és 7:10-kor elindulok suliba.

Ha nincs első órám, akkor 6:50- kor kelek és 8-kor indulok.

Ha nincs első két órám, akkor is általában 7 körül kelek, de csak 9-kor indulok. (Az egyik héten 1x nincs első órám, a másik héten 1x nincs első két órám.)

A suliban 11:20-14:00 között végzek (van amikor csak 4 órám van, van amikor 7 és aközött bármennyi előfordul).

Néha elmegyek 1-2 boltba, nézelődök egy kicsit.Hazaérek, ebédelek, pihenek egy fél órát-órát.Utána leülök tanulni, bár mostanság inkább csak házit írok és átolvasom az adott anyagot 2x.Szerencsére nem engem szoktak feleltetni:)

Utána elpakolok, segítek, ha kell, gépzeket, tv-zek, zenét hallgatok vagy énekelek (hobbi szinten) és tornázni is szoktam:)

Keddenként edzésre járok.Este 10-11 között fekszek le, de néha nagyon nehezen alszom el, s még éjfélkor is fel vagyok.


Hétvége:

A hétvégim spontánok szoktak lenni.Nem vagyok egy bulizós, elég ritkán járok el itthonról.Péntek délután sütök, takarítok, vagy csal lustiztok.Valamelyik nap kitakarítom a szobámat és rendet rakok, ha van kézi meccs a tv-ben megnézem, meg a f1-et is szoktam:D És amikor időm van tanulok.Ez leginkább attól függ,mikor kelek.A nővéremmel is szoktam beszélgetni, vele csak hétvégente találkozok:S :) Pénteken a megasztár után fekszek le, szombaton az x faktor után, bár néha belenézek az after x-be is:D Vasárnap 10-11 között!:D

15/L

2010. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap

6:30-kor felkelek, elkészülődök 7:30-kor indulok gyalog suliba, 7:40-re beérek. A suliból délután kettőkor hazajövök a suliból (kivétel a péntek, mert akkor 12-kor) itthon levelezek a gépen, körmöt festek, stb. 10-kor lefekszek.


Hétvége

Hadd ne írjam le... XD

2010. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Szoptatás-pelenkázás-altatás 3óránként. Éjjel nappal.

Hétköznap-hétvégén.

Tudom hogy nem segítettem, de olyan jó néha panaszkodni egy kicsit!

2010. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

05:10kor kelés

06:05 futás a buszra

06:50 futás a vonatra

07:40 indulás suliba

12:45, 14:25 között vége a sulinak

15:00 ebédelés barátokkal

17:00 otthon/gitár

18:00 házi

20:00 fürdés

22:00 alvás


hétvége:

nagyon változó


13/L

2010. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hétköznap: 7óra kelés 7:30 indulás a suliba 8-15 suli,menza 15óra tanulás 17óra edzés 19óra még ha van vmi házi megcsinálom utánna gép majd 11-éjfél közt alvás


Hétvége: 11óra kelés majd tvzés 14óra ebéd utánna tanulás 16óra olvasás 17órától éjfélig v. hajnali 1-ig gép v. tv

2014. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsombor1969 válasza:

Jó régi... de ideírom:

Hétköznap: Ahogy esik úgy puffan

Hétvége: Evés, alvás, gépezés .D

2014. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

6.15-ébresztő

6.30-reggeli

7.20-indulás suliba

7.45-14.30-suli

kedden 16.30-tól úszás, szerdán és pénteken 15.15-től szertorna/ritmikus gimnasztika, és pénteken 18.00-19.00 matek.

amikor hazaérek (naponta ez átlag 6-7 körül van), eszem, tanulok, megint eszem, megint tanulok, zene vagy sorozat, nasi és alvás:DDDD

15 éves vagyok.


hétvégén meg döglés ezerrel

2014. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!