Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem volt még olyan érzésed, h...

Nem volt még olyan érzésed, h bizonyos emberek a lelked legmélyére képesek látni? Feszélyező velük beszélni emiatt és zavaró. Nem jósokról, léleklátókról beszélek, hétköznapi emberekről, akik nem is olyan közeli ismerősök.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kategória: Családi kapcsolatok > Egyéb kérdések ?????????

Egyébként NEM,nem volt..

2010. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, hova tegyem? Direkt nem az ezotériába raktam, mert nem oda tartozik, nem is hiszek ilyesmiben.
2010. okt. 8. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Ezt csak te érzed. Előfordult velem is, de szerintem csak véletlen. Legalábbis ha annyira látná nem hiszem hogy így viselkedne reagálna.


Én szerintem úgyis csak annyit "lát" belőled a másik amennyit akarsz (tudatosan, tud alatt). Amire nem akarod arra úgyse tud varázsütésre rájönni.

2010. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én kifejezetten az ilyen emberek társaságát keresem... sajnos nagyon kevesen vannak.
2010. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem feszélyez. Én engedtem be őket. Minek mennék el egy terapeutához, ha utána nem lennék vele őszinte??? Ennyi erővel az ablakon is kidobhatnám a pénzem. A pszichológusom akkor tud segíteni nekem, ha azt én hagyom. Ehhez be kell engedjem őt oda, ahol a problémám lakik. Ez pedig pontosan a "lelkem legmélye".


Nem tagadom, hogy ehhez kell némi bátorság. Cserébe nyerhetek egy jobb életet. Persze megválogatom, kiben bízok ennyire. ;)

2010. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. És igen engem is nagyon veszélyes vele beszélni. Én néha direkt kerülöm meg minden, de utána bepótolja azt az időt amit nem vele beszéltem. És nekem nagyon felkavaró érzéseim vannak emiatt.
2010. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, inkább én vagyok ilyen személyiség, én még ilyennel nem találkoztam, de őszintén kíváncsi lennék rá milyen az, amikor engem látnak ennyire :) Néha próbálom kifejezni magam, de nem megy, mert nem mindig élik bele magukat, szóval engem érdekelne :)
2010. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább tőlem szoktak félni az emberek, mert én látok a lelkük mélyére. Ott pedig elborzasztanak dolgok... Nem vagyok semmiféle ezoterikus izé, csak tapasztaltam már egy-két dolgot az életben, és szeretem figyelni az embereket. Jó emberismerő vagyok, ennyi a trükk.
2010. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele mint az utolsó, de ez tényleg sima emberismeret, semmi különleges nincs benne. Csak egy példa: Mindenki mutogatott itt egy nőt, hogy jajj milyen rendes feleség, meg milyen jó ember, én már akkor megmondtam, hogy ez baromira nem így van, 1 év múlva rögtön kiderült, hogy igazam volt :)Az ilyenek lerínak az emberről, csak sokan nem látják meg, de ez tényleg egyszerű emberismeret. Aki sokat van emberek között vagy sokat dolgozik emberekkel az ráérez az ilyesmire.
2010. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem terapeutarol van szo, mert azelott tenyleg muszaj megnyílni, hanem sima (távolabbi) ismerosrol. Lehet, h tenzleg csak annyi, h ok az atlagnal jobb emberismerok, mindenesetre kissé félelmetes, mert olyan fejjel néznek, mint aki mindent tud, csak azert kerdey, h magam is kimondjam. Nem tudom, miyen lehet szorosabb kapcsolatban lenni ilyen emberrel, pl. párkapcsolat. Mondjuk nem feltétlenul rossz, ha az embernek nincs titkolnivaloja :)
2010. okt. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!