Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában szinte mindennap sírok? 17/L

Figyelt kérdés
Annyira egyedül érzem, még nem volt barátom és olyan úgy menni az utcán, hogy mindenhol ölelkező párok ilyenkor mindig eszembe jut, hogy valaha lesz nekem is ilyenben részem? Annyira utálom magam amilyen vagyok és mikor sírok eszembe jut, hogy vicces az egész egy fiú után sírni, mert az életben ennél nehezebb dolgok is lesznek... :S
2010. dec. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én meg tudlak érteni. Ugyan 10 évvel idősebb vagyok nálad, és volt már pasim, de már egy éve nincs és már hiányzik. Néha engem is zavarnak az ölelkező párok az utcán. Ami nagyobb baj nálam, hogy a legjobb barátnőm két hónapja összejött egy pasival, és nem tudok szívből örülni neki, mert kicsit irigylem miatta. Te hogy vagy ezzel? Én igyekszem nem elkeseredni, hanem önbizalmat sugározni magamból, és mostmár újra kezdenek észrevenni a pasik. Mondogasd magadban, hogy csak azért sem fogsz sírni, és mosolyogj! Én is ezt csinálom.

27/L

2010. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legeslegjobb barátnőmnek most van féléve, hogy összejött a barátjával. Bevallom kicsit irigy vagyok rá, mert olyan szerencsés, már nem olyan visszahúzódó mint régen volt (én is visszahúzódó vagyok) szóval ez még meg is változtatta és már nem nagyon találkozunk. :(
2010. dec. 7. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nakérem. Én ugyanígy vagyok a lányokkal. Csak én nem sírok. :)
2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy normális legyen minden nap sírni, mindenkinek minden nap sírnia kéne.

egyébként természetesen létezik olyan, hogy valaki társ nélkül él le egy egész életet, de korai 17 évesen ezt még kijelenteni.

2010. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként első válaszoló: unokatesóm most 27 évesen találta meg a párját akivel még egy éve sincs, hogy összejött, jövő januárban pedig összeházasodnak és már terhes is, ikreket várnak! :) Szóval semmi nincs veszve...

Mondjuk én az elején vagyok, de akkor is úgy érzem, hogy nekem soha nem lesz senkim, mert nem érdemlem meg. :/

2010. dec. 8. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

ne azt mondogasd, hogy hogyan nem fog sikerülni, hanem azt, hogy hogyan fog.

Írd össze, hogy milyen partnert szeretnél, és koncentrálj arra, hogyha találkozol, felismerd.

Világnézetednek megfelően imádkozz, vagy mantrázz, vagy vonzd be... (nem mindről tudom, hogyan működik...)

2010. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!