Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegyperc kérdése:

Egy 16éves lány vagyok, és egy nálam 4,5évvel idősebb fiú tetszik. Egy hónapja szinte mindennap ír. Már párszor találkoztunk, mostanában nem érdeklődik úgy, mint pár hete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyum szerint havernak, barátnőm szerint kislánynak tart. Elmegy nyaralni,és mondja, hogy addig ne számítsak rá.(belföldre megy)Nem egyszer mondta, hogy gyönyörű vagyok, és szeret velem beszélgetni.Első randin megdícsért,kérdezi kérek e inni, enni. kiváltképp figyelmes. Nemtudom mire vélni.Puszit nemad.Egyáltalán nem nyomul.
2011. júl. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
a találkozások után nem érdeklődik annyira? mert akk lehet h mégsem olyan vagy amilyennek elképzelt, vagy már nem érdeklődik annyira.. de ha a nyaralás után sem ír sokáig, akk tényleg gáz a szitu.. :/
2011. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sajnos az ilyen korú fiúknak nem az a lényeg,hogy legyen egy párkapcsolatuk hanem inkább a szex lebeg a szemük előtt. lehet, hogy tényleg kedvel és inkább nem akar kihasználni, nehogy megbántson.
2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éretlen vagy hozzá és a vihogásod meg a csitris viselkedésed kiábrándította.
2011. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találkozásnál tapasztaltam,mintha untatnám ez volt tegnap.Ezt a találkozót is ő kérte.Nem egy városban lakunk.Ő egy hétig nyaral,utána pedig én megyek abba a városba ahol ő lakik,egy tanfolyamra.És mondta,hogy megmutatja a várost,meg majd hív.De egy hétig,hogy nem fog keresni. Gondolkodási idő? Nekem kell ez a pasi. Nem tudom mit tegyek,ha nyomulok mi lesz, meg egyáltalán.Ha meg nem vesz komolyan. Mivel tudnám magam mellett tartani? Mert ha szépnek tart, és ha szeret velem beszélgetni.Fél éve volt a városomban egy rendezvény, mindketten ott voltunk, és emlékezett rám,másra is emlékezett, hogy ott voltál. emlékszem rád. pedig nem is beszéltünk akkor.
2011. júl. 5. 21:25
 5/5 anonim válasza:
PEDÓ
2011. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!