Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire gondoltok amikor jól...

Mire gondoltok amikor jól visszaakartok válaszolni valakinek?

Figyelt kérdés

Úgy értem,nem mindig könnyű visszaszólni,pedig sokszor jobb,mint hallgatni. Csak az a baj,hogy nekem nem mindig akad olyan válasz a nyelvemre,amely csattanjon,mint az ostor,tehát hatásos legyen,de egyben olyan találó is(tehát ne beszéljek félre)


Ti hogyan csináljátok?


2010. dec. 8. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nemtudom :D nekem ez így jön. és jó látni a lefagyott arcokat. egy ideig tűrtem gyűjtögettem a sok rosszat és mostmár... :D
2010. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én pl.alszom rá egyet, és MÁSNAP reggel eszembe is jut az a bizonyos adekvát mondat..

Ez az"eszpid eszkalié"-a lépcsőház-effektus!

2010. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát jönni nekem is jön

de hogy is mondjam

nem mindegy,hogy hogyan jön

és amkor látom a lefagyott arcot azt szeretném,hogy gondolják,hogy "micsoda lány!jól vág az esze,inkább nem kötök belé többet" vagy ilyesmi

nem pedig ilyesmire gondoljanak,hogy "na nézd meg,egy újabb utcai kofa"


szóval legyen stílusa annak az oltásnak

2010. dec. 8. 22:40
 4/15 A kérdező kommentje:

22:39- Tudom miről beszélsz,de hogy is mondjam............................ez eléggé................................KÉSŐ


nekem is ilyenem szokott lenni,de még rá 1-2 órára sem lenne már jó valamire,nemhogy rá 1 napra

épp ez a kérdés

hogyan csináljam,hogy villámként belémnyilaljon az ihlet :D

2010. dec. 8. 22:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mérges vagy, persze, hogy nem jut eszedbe egy precízen összerakott, találó szellemesség.
2010. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, én is szeretnék ilyen képességet:) Utálom mikor vitatkozok vkivel, s tudom, h nekem van igazam, de annyira flegmán lerendez, h még én tűnük hibásnak a többiek szemében:/
2010. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

bölcs belátás többet ér minden más tudománynál

az isteneket tisztelni kell

és bölccsé nem tesz semmi más csak a vénség(Szokratész)


leforditva: ha sokat gyakorolod vénségedre fogod tudni, hogy

-higgadtan

-részigazságait nem cáfolva

-a külső"isteni"szemszögből szemlélődve vágj vissza

SZOKRATÉSZ NEM EMLÍTI, DE NEM ÁRT, HA KICSIT HUMOROS IS VAGY, mert az az egyetlen, amire nem lehet azonnal jól visszavágni

2010. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Mire gondoltok amikor jól visszaakartok válaszolni valakinek?"


Szexre... Dübörög bennem a tesztoszteron..

2010. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem jön egy ilyen szellemes válasz, akkor hagyd a pcsába inkább. Félórát gondolkodni a válaszon elég gáz.


Vagy mondd azt, hogy kösz, és hozzá sértődött fejet vágj.


Vagy üss egy zsibbasztót a combjába, vállába, de azért minden ok nélkül ne üsd meg csak ha már nagyon utálod :)

2010. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak eszembe jut..
2010. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!