HELP! - Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" aki mellesleg az osztálytársam is és mostanság belekeveredett egy eléggé hülye bandába, azóta rá sem ismerek...megtudta, hogy van egy fiú aki tettszik nekem és már hírtelen vele játszik igazság merészséget, küld közüziket és a végén, hogy bocsi de i v m-et játszok xy-nal...és direkt azért, hogy engemet idegesítsen!! Most este pedig felmentem msn-re és összevesztem vele. Van egy mostani barátom és kérdezte hogy ki az? és nem akartam elmondani neki mert féltem hogy még őrá is rácuppan így nem mondtam el neki, de annyira felhúzott hogy de mondjam már, de mondjam már, hogy azt mondtam neki, hogy miért mondjam el neked? hogy végül ő is kelledjen neked? És elköszönt, most pedig haragban vagyunk...furdal a lelkiismeretem...mit tehetek?
2010. dec. 13. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit! Szard le magasról. Az ilyen nem érdemli meg, hogy barátkozzatok -.-"

Ha ő jön oda hozzád, és kér bocsánatot, akkor esetleg lehettek még jóban, de ha te mész oda hozzá akkor nincs nállad nagyobb idióta. Szal így gondold meg hogy mit csinálsz..

azt meg, hogy nem mondtad el a barátod nevét, nagyon is helyesen tetted. Nem hiányzik hogy őt is lenyúlja :)

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!