Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsi az önbizalmam. Mi a...

Kicsi az önbizalmam. Mi a teendő? És miért van az hogy a csúnyáknak olyan nagy az önbizalmuk?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és szerintem nem ehetek olyan csúnya mert pl buszon is van hogy megbámunak lányok (pl van egy tök szép lány és amikor egyszerre megyünk álandóan engem bámul de ez már más téma,meg régi lány oszt társaim is odabúnaj hozzám meg ilyenek) de egyszerűen semmi önbizamam nincs.Gyakran bele se nézek a tükörbe ha nem muszály.Lehet ezen valamit változtatni?

És miért van az hogy azok akik meg tök rondák tee vannak önbizalommal és telepakolgatják az iwijüket meg a myvipjüket olyan képekkel hogy "milyen gyönyörű vagyok" meg ilyenek.(ők rendszeresen a napiszaroon végzik)


2010. szept. 20. 16:10
 1/5 anonim válasza:

Ezt hívják önértékelési problémának , önkép zavarnak.

Hogy miért van ez így azt nem tudom.

Hát próbáld meg felírni egy lapra a jó tulajdonságaidat és tükör előtt mondd el magadnak. Azt mondják, hogy ez segít.(Bár igaz nekem már azzal problémám volt, hogy jó tulajdonságot mondjak magamról...)


*muszáJ


15/L

2010. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyűjts barátokat

minél több barátod van, és látod, hogy keresnek, hívnak, szeretnek, annál jobban fogod tudni, hogy jó fej vagy és lesz önbizalmad

2010. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na pont ez a baj hogy nem megy a barátkozás :(
2010. szept. 20. 16:35
 4/5 anonim válasza:
15/L én is hasonló problémákkal küzdöttem/küzdök. Ha gondolod, írj privit, és barátkozzunk... :) Msn
2010. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
á lemaradt: Msn címet írj. :D (persze csak ha gondolod..:P)
2010. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!