Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor szoktatok hinni az...

Ilyenkor szoktatok hinni az embereknek?

Figyelt kérdés

Amikor valaki aki ismer titeket egy elég jó ideje, egyszercsak azt mondja,hogy "milyen furcsa vagy mostanában" vagy "valami bizarr történik veled pár napja" vagy "annyira abszurd dolgokat mondasz mostanában"

ÉS AZTÁN amikor látja a döbbenetet az arcodon,

nevetve hozzáteszi,hogy "csak hülyéskedtem te","csak vicc volt,ne vedd fel"


Én, bár elég naívnak minősitem magam általában,de ilyenkor nem tudom azt hinni,hogy "csak hülyéskedett" az a személy. Senki sem hülyéskedik így.

Szerintetek ?


2010. dec. 15. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kegyetlen humor, de simán lehet, hogy valaki ezzel viccesnek érzi magát. :)
2010. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cory Rose ***** válasza:
Nem foglalkozom vele, tudok róla ha valami fura történik velem, vagy nem úgy viselkedem mint általában.
2010. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morfologus ***** válasza:
Csak simán túlreagálod.
2010. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Grat.. Paranoiás vagy:)
2010. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is elgondolkodom ilyenkor a dolgokon :/
2010. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!