Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írjam meg neki, hogy mi a...

Írjam meg neki, hogy mi a helyzet? Mi lenne a jobb megoldás ilyen szituban?

Figyelt kérdés

28, ill 32 évesek vagyunk, nem vagyunk párkapcsolatban, kb. 2 hónapja ismerjük egymást, 4szer találkoztunk, egy héten többször is váltottunk levelet, cseteltünk.

Megegyeztünk a baráti kapcsolatban, mert párkapcsolatilag nem jövünk be egymásnak.

Nekem viszont kezd uncsi lenni a levelezés(lehet, neki is, nem tudom), bár anno ő szerette volna, hogy baráti kapcsolat mindenképp maradjon köztünk.

Utolsó levelet ő írta, még nem válaszoltam rá.

"Kell" vagy illik ilyenkor megmagyarázni, hogy nem szeretném tovább, mert ez számomra unalmas (nem a levelezés, hanem egy kicsit ez a helyzet és ő vagy "mi"), vagy egyszerűen ne válaszoljak, és ebből tudni fogja?

Elég sok mindent elmondtunk egymásnak, egyszer úgy is fogalmazott, hogy nem sok ember ismeri őt úgy, mint én. De az utolsó levelezések már tényleg csak sablonszövegek, a találkozást meg nem nagyon sürgeti.

Húúú, hát lehet, hogy most összevissza voltam, de a kérdésem az lenne: megmondjam neki őszintén (persze szépen csomagolva), hogy ez így unalmas, és nem szeretném, vagy egyszerűen ne válaszoljak neki?

Hülye kifogásokkal nem szeretnék élni, hogy ez meg ez történt, ha írnék, mindenképpen az igazat szeretném megírni neki.

Köszi, ha válaszolsz!


2010. dec. 28. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt írd neki:"Súlyos, és különleges újbetegséget szedtél össze az utolsó amazonasi felfedezőutadon.Nem nagyon fogsz tudni írni pár évig, de ha meggyógyultál ő lesz az első akinek írsz.Tuti
2010. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:))
2010. dec. 28. 13:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha ilyen humorérzéke lenne, biztos nem tettem volna fel a kérdést:)
2010. dec. 28. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem kellett volna látnom...


A VOLT barátod

2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamit azért visszaírhatnál, de ha meg akarod ezt a kapcsolatot szakítani, akkor ne siess vele, ne érdeklődj. Hivatkozz elfoglaltságra aztán majd megszűnik magától. Ha egyszer ráuntál és smemi nem lesz köztetek, barátságra meg nem tartasz igényt... Ezt közölni azért elég erős lenne szerintem. Az idő majd megoldja.
2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írd neki:"pill." aztán addig álljon féllábon, még válaszolsz ;)
2010. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát erre is gondoltam, de akkor úgy látszik, nem rossz megoldás. Megbántani tényleg nem akarom. Legfeljebb szándékosan lassítom a "levélforgalmat"...
2010. dec. 28. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy írj neki egy hosszabb hangvételű levelet, hogy örülsz, hogy megismerted, érdekes embernek tartod, és további minden jót kívánsz neki az életben, de a levelezés köztetek úgy érzed, már nem adhat egyikőtöknek sem többet, és elköszönsz. Szerintem ez korrektebb, mint megvárni, míg ellaposodik és elfelejtődik magától, az elég csalódás lehet neki, ha sérülékeny, és te is jobb szájízzel hagyod magad mögött.
2010. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ezt most a 77%-os válaszadónak írtam:)

de válasz a kedves 60 %-os válaszadónak is, aki úgy tűnik, ma nagyon elemében van:)

2010. dec. 28. 13:51
 10/11 A kérdező kommentje:

13:50-más megvilágításból ez is nagyon jó ötlet.

Egyébként nem tudom, mennyire sérülne be, úgy tudom, mással is ismerkedik...

2010. dec. 28. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!