Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pálya a nekem való az...

Milyen pálya a nekem való az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

18 leszek nemsokára, épp pályaválasztás előtt állok.

Azt mondják, nagyon jó nyelvérzékem van. Angolul és olaszul beszélek, de szívesen tanulnék újabb nyelve(ke)t is.

Ez az egyetlen dolog, amihez megítélésem szerint valóban van tehetségem, és amiből talán meg is lehetne élni, bár ezt nem tudom.

Emellett érdekel az irodalom, humán beállítottságú ember vagyok. A reál dolgokhoz egyáltalán nincs érzékem. Szeretem az állatokat és szeretek sportolni. Elég jó a memóriám. Kifejezetten élvezem a nyelvtanulást. Érdekelnek a világ dolgai. Nagyon szeretek utazni, ha megtehetném kozmopolita lennék.

A másik erősségem hogy -állítólag- nagyon jól fogalmazok. Általában tréfásan fogom fel a dolgokat, de komoly is tudok lenni, ha kell. Jó értelemben vett érzékeny ember vagyok. Nagyon szeretem a filmeket.

Szerintem a nyelvvel(is) kéne kezdenem valamit, mert ez erősségem és ki kéne szerintem használnom.


Nagyon sok minden érdekel, de ha vinni akarom valamire, szelektálnom kell. Ezért is kérem segítségedet!


Köszönöm a válaszokat! :)


2010. dec. 31. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél külföldi hír tudósító, vagy sportriporter.
2010. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 haggyámán ***** válasza:

Szinkrontolmács elvileg?

Marha nehéz, de agyon tudod vele keresni magad.

2010. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!