Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az alábbiak alapján mit...

Az alábbiak alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

-lány vagyok

-18éves

-gimiben tanulok, jövőre érettségizem

-a jövőben szeretnék egy saját vállalkozást és színésznő lenni

-imádom az állatokat

-az embereket viszont utálom

-kevés embernek nyílok meg, ezért büszkének, besképzeltnek tartanak

-imádom a szüleimet, barátaimat, értük bármit megtennék

-a többi ember viszont egyáltalán nem érdekel, leszarom őket

-nagyon-nagyon férfipárti vagyok, nem szeretem a nőket, nem tudok bennük megbízni

-szeretek szemétkedni az emberekkel,kihasználni őket, úgy hogy ne tudjanak róla és jópofizni velük :)

-100%-osan meg vagyok elégedve a külsőmmel

-kicsit exhibicionista vagyok, eléggé kihívó, néha ku.rvás

-külsőmmel szemben maximalista vagyok, úgy érzem mindig fullosan kell kinéznem

-imádom a szexet, nem vetem meg az egyéjszakás kapcsolatokat

-az életben nagyon határozott vagyok mindig tudom mit akarok, mindig vannak rövidtávú és hosszútávú terveim is

-szeretem manipulálni az embereket, nagyon élvezem, hogy tudom őket vezetni

-imádok adni/örömet okozni annak akit szeretek, viszont imádok elvenni/bosszúságot okozni attól/annak akit nem

-kommunikatív vagyok, szeretek a középpontban lenni

-olyan vagyok az emberekkel, amilyenek ők velem: mki azt kap, amit ad

-iszonyatosan érdekember vagyok

-bosszúálló vagyok, ha velem valaki gonosz, minig a dupláját adom vissza

-szeretek bulizni, szórakozni, moziba járni, wellnessezni

-szeretem a pasikat hülyíteni, nem tűröm, hogy kihasználjanak

-élvezem, hogy meg tudom őrjíteni őket, szeretek ezzel játszadozni

-nagyon teátrális vagyok, sokszor megjátszom magam. Ez azért van, mert nem akarom hogy kiismerjenek. Szeretem tesztelgetni az embereket. A szeretteimmel viszont mindig őszinte vagyok, nekik bármit elmondok.

-nagyon-nagyon jó emberismerő vagyok, sokszor azért hazudok, hogy lássam mi az amit még elhisznek az emberek

-van egy társágág, ahova járok (nem akarom leírni hogy mi ez, de semmi extra), ahol már 3 éve az ellenkezőjének adom ki magam, mint ami vagyok. Még senki nem jött rá. Mindez azért van, hogy színészkedjek. Tudom, ez betegesnek hangzik, de jól szórakozom rajtuk.

-imádok színészkedni, ez a mindenem. Nagyon könnyen tudok sírni, ezt sokszor be is vetem.

-utálom az állatkínzókat, a pedifilokat, az irigy embereket

-mindig betartom a szavam, az igéret nálam szent

-nem vagyok vallásos, nem hiszek Istenben, a reinkarnációban viszont igen

-nem szeretem, ha vki meg akarja mondani hogy mit csinálnak, azt pedig nem tűröm, hogy vki megmondja, hogy mire vagyok képes

-ami kell, azt megszerzem, de bármi áron.

-"a cél szentesíti az eszközt", ezt mindig szemelőtt tartom, nem az a lényeg hogy vmit milyen áron érek el, hanem az hogy elérem!

-elégedett vagyok az életemmel

-számomra az a legfontosabb hogy boldog legyek, és persze azok is akiket szeretek


Mit gondoltok rólam? Máris utáltok? :)


Még annyi eszembejutott, engem az emberek vagy szeretnek vagy utálnak. Aki nem ismer, az általában utál, aki igazán ismer az szeret, fontos, érdekes vagyok a számára vagy pedig vmiért utál. Valószínüleg nem voltam vele túl jó...


2009. júl. 4. 21:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
89%

Hát...ha a kritikát is bírod:

Szerintem egy elkényeztetett hülye kis p.csa vagy,aki még nem kapott elég pofont az élettől ahhoz,hogy normálisan gondolkodjon.Nem nőttél fel,ez egyértelmű.

2009. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Ha a többi ember nem érdekel,mért kéred ki vadidegen emberek véleményét?

Őszintén szólva,nekem az jött le,hogy az álcádat nem tudod egykönnyen levenni...még itt is játszol.

2009. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
ha nehezen nyílsz meg,ne menj színésznőnek,mert annak az a lényege,h megnyílsz az emberek elött...-.-
2009. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
bocs ez nagyon hosszu! else olvastam!! meg sokan nem is fogják igy!
2009. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%

Én tulajdonképpen ku-rvára lesza-rlak, mert nem ismerlek, idegennek pedig nem foglalkozom.

De ha már véleményt kérdeztél, első látásra egy nagyképű elkényeztetett ri-bancnak tűnsz, akinek mindig minden a segge alá volt rakva, de ez majd megváltozik, és koppansz.

Ja, és bocsi... remélem nem voltam durva, csak tudod, nekem ilyen a természetem.


Minden jót. :)

2009. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
De mivel lepontoztál,írd a sorolásba,hogy nem bírom a kritikát,és hülye vagyok,hogy kérdést írtam ide,mikor nem is vagyok kíváncsi senki véleményére.
2009. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Tetszenek a válaszok! :) Komolyan!! :)
2009. júl. 4. 21:26
 8/50 A kérdező kommentje:
Birom a nagítv kritikát, főleg ha építő jellegű... a primitívséget viszont nem...(nem rád írtam)
2009. júl. 4. 21:28
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

Ja látom...azért van mindenki lepontozva :-D

Gyerekes...

2009. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%

Szeretsz a középpontban lenni,de utálod az embereket és társaságukat...akkor hol vagy a középpontban????


Szerintem nem olvastad végig amit irtál,vagy ha igen akkor csak irtad ami eszedbe jutott,vagy még nem tisztult le a személyiséged,és egymásnak ellentmondó tulajdonságokat ezért soroltál fel.Nem egyszerü kiigazodni rajtad.

2009. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!