Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK...

A_maestro_főnök kérdése:

MIT GONDOLSZ AZ ALÁBBIAK ALAPJÁN RÓLAM?

Figyelt kérdés

____ kiskoromban se voltam egy átlaggyerek, 3 fiútestvérem van és mindg velük voltam ennek köszönhetően az ovodában nem igazán voltak játszópajtásaim, és néha agreszzív is voltam. egyszer a szomszédba költözött egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam, és állandóan idejárkáltak hozzánk egy másik lánnnyal, mert csak én játszottam velük---- hozták a babájukat meg iylen vackokat , de köztudottan gyűlölöm a babákat, na és majdnem széttéptem azt a babát, és ezután nagy nyugodtan lementem a pincébe hogy megkeressem a hűtő alatt levő tologatós kisautót, aztán azután soha nem jöttek játszani .. :(

ja, az ovodát is rühelltem, tetejébe visszafogtak egy évig, és csupa csillivilli gazdagszülők habosfodros lánykatársaságába kerültem, aminek a látványára fordult egyet a gyomrom, pedig hát egy 6 éves kislánynak szinte csak lánybarátnői vannak... erre az ovónő olyan asztalhoz rakott , ami echte luzergyerekekből állt, de mégis nagyon tetszett ez az egész, még egy F-1es kisautót is vittem, hogy azzal játszunk. :D:D még aznap reggel beszólt nekem egy apa hogy egy lánynak nem való a kisautó !!! na mondom, most akkor mit csináljak ??? ....

ennyit az oviról.

suliban látszott rajtam hogy sokkal fejlettebb vagyok a társaimnál, mert ugye a hülyenő visszafogott mert nem értem fel az asztalt, de agyilag elmentem volna már egy 3 osztályosnak--- alsót végigszenvedtem amennyire csak lehet, jól lebutittak... felsőben meg elkezdett érdekelni a sportolás [atlétika ] és matek, fizika kémia. hm.. :D:D ott akkor meg is kaptam hogy továbbtanuláskor ne is merészeljek ilyen műszaki pályára menni. 1. nem női szakmák az ilyenek. 2. ugysefogmenni.. 8 félévkor direkte 4es lettem a 2 főtárgyból, csak azért hogy nehogy spec matekre mehessek... de bejutotttam nyelvi osztályba. szánom bánom hogy becsaptam saját magam ezzel a hülye nyelvtanulással, meg humán szarokkkal....

eljött a faktválasztás ideje, egy percig se gondolkodtam hogy matek és fizika lesz a favorit , ne is beszéljenek le róla. OKÉ, erre bemagyarázza nekem hogy jó tanuld ezeket. de menjél orvosi egyetemre. ... osztottam szoroztam napokig hogy orvos legyek vagy valami reálpálya ??? végül megmondtam nekik kerek perec hogy oké, de csak orvos, nem adom alább mire a reakció : óó hát azt nem,, azt felejtsd el, legyél gyógyszerész. ezzel úgy felhúzák az agyamat.... na haggyuk. utána megint előadtam a reálpályás elképzeléseim [most nemm irom le, szerintem sejthető,], mire a válasz: nem való az neked! nem birnád az egyetemet! nem női szakma ! satöbbi....

.. átlaghétköznapokon eléggé furcsa vagyok, teljesen mást gondolok és más elképzelésiem vannak mint a korosztálynak. hozzáteszem bunkó szemét vagyok, és mindenkit lenézek, egoista, magányos, szerencsétlen, netfüggő valakicsoda lettem az elmúlt 2 évben ... kezdek kicsit kulturálódni.. azaz visszanyulni a gyerekkromba,,, rubik kockázok, képregényt rajzolok, satöbbi..


2010. nov. 25. 18:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján azt gondolom rólad, hogy azt hiszed magaról, hogy egy meg nem értett zseni vagy és körülötted mindneki hülye természetesen.
2010. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy caps lockkal írsz ki egy kérdést,és a neved "a_maestro_főnök", nincs értelme tovább olvasni a leírást, mert egy hülyegyerek vagy.
2010. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 kockafej77 ***** válasza:
sztem egy beképzeld hülye vagy (már bocs)és azt hiszed magadról h te vagy az istenés maggaddal törődsz és ezé jó h nem lesz barátod és ha nem változol és csak későn jössz rá h elkúrod a z eléted amikor javíthatatlan akk az is bejöhet h öngyilkos akarsz lenni szóval sztem változz meg szépen lassan vagy elszúrod az életed.
2010. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Azt, hogy valószínüleg kő keményen játszmázol. Áldozat szerepben élsz és nem nézel szembe a problémáiddal. Menekülsz előlük.

Valószínüleg jó adag önértékelési gondal is kűzdesz és gondolom haragszol a világra.

Édesanyám feminista, így megértem miről beszélsz amikor a vágyaidat támadták. Ettől ez még nem mentesít a múltbéli és jelenlegi döntéseid és viselkedésed alól.

Vissza olvastam a hozzászólásaidat és elhiszem, ha rosszul érzed magad.

Sokat segíthetne egy pszihológus, vagy legalább egy megfelelő barát. Tényleg próbálj meg egy szakembert keresni, semmit se veszítenél vele.


Másképpen megfogalmazva: Egy nagyon keserű, önsajnáló, szenvedő embert akinek rosz volt a gyerekkora és nem tudom mennyire próbál meg bármit is tenni önmagáért. Az általad írtak alapján inkább úgy tűnik, csak szélmalom harcot vív a környezetével azért, hogy észrevegyék bajban van. S minnél jobban erölködik annál nagyobbat koppan. Ami nem csoda, hanem törvényszerü mivel rosszul komunikál a környezete felé.

Ismeretlenek számára az alázat, a tisztelet, az önmegalósítás, őszinteség önmagához, és az igazi szeretet pontos fogalmai.

2010. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Azt hiszed marha okos vagy, közben meg anyuci apuci úgy csicskáztat téged, ahogy a csövön kifér, te meg droid módjára hagyod. Na ennyit rólad.
2010. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
óvjon a jó ég, hogy olyan emberekkel legyen a világ, mint te. Jót nem látod meg, magadnak való vagy.
2010. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
.
2010. nov. 26. 19:08
 8/31 A kérdező kommentje:
nem tudom magam kifejezni
2010. nov. 26. 19:09
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Mert egyszerű vagy, mint egy kakaós csiga.
2010. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Csak gondolkodj el rajta és légy magaddal őszinte. Legalább magad elött ne akarj mentegetőzni és kifogásokat keresni.

Az emberek hamar észreveszik azt aki ilyen. Még ha csak a legritkább esetben is mondják el vagy akár csak vesznek tudomást róla.

Az is baj, ilyen állapotban sérülékeny vagy. Bárki játszva manipulálhat, kihasználhat, keresztűl gyalogolhat rajtad, ha akar és ért hozzá egy kicsit. A manipulálhatóságodra te magad írtál példákat.

Én is voltam a világ legokosabb és legegoistább embere.

Tudom milyen érzés, Mind az amit leírtál nagyon emlékeztet arra ahogyan akkoriban gondolkodtam.

Fel a fejjel, ki lehet belőle jönni. Feltéve ha elfogadod, hogy nem vagy egyedűl és nem akarod a saját hajadnál fogva önmagadat kihúzni a latyakból. Szóval ha sikerűl egy megbízható szakembertől segítséget kérni és elfogadod a segítségét.

Azért tetszik, amiért most nem válaszoltál olyan támadóan mint más hozzászólásaidnál.

Az is tetszik amiért ha talán csak ennyiben ki is merűl, de legalább megpróbálod felismerni a problémáidat. Az is valami csak ne add fel hanem folytasd tovább.


22:28-as.

2010. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!