Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem álmodom szinte soha?

Miért nem álmodom szinte soha?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy miért nem emlékszem olyan esetre, amikor emlékeztem volna az álmomra? Tehát mindíg ugyanaz a felállás már több éve. Alszok felkelek, ma sem álmodtam. Mi lehet a gond?
2010. dec. 31. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig álmodsz, csak nem emlékszel rá, inkább örülj neki hogy nemálmodsz, nem egy jó dolog.
2010. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindig álmodsz...max nem emlékszel,ha nem lennének álmaid megőrülnél mert nem tudnád máshogy feldologzni az információkat
2010. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen semmi, amit gondnak kéne nevezni :) Én vagy egy évig nem álmodtam semmit (tényleg, egy idő után mér dierkt figyeltem XD) meg egyébként is ritkán, aztán mostanában szoktam emlékezni az álmaimra... és ha belegondolsz, vanak olyan álmok, amikre azért jobb, ha nem emlékszik az ember :D ha nem emlékszel semmire, akkor a rémálmokra sem. Egyébként, amikor emlékszem az álmaimra, akkor mindig sokkla fáradtabb maradok utána, szóval szerintem jobb nem emlékezni rá :D

csak néha.

2010. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hoyg én nem szinte soha, hanem egyszer sem emlékszem az álmomra, tudom hogy álmodom, de ez soha nem marad meg, még 1-2 mp re sem. Nincs soha olyan, hogy akár reggel egy percre is emlékeznék az álmomra.
2010. dec. 31. 20:42
 5/11 anonim válasza:
Ugyanabban az időpontban ébredsz fel mindennap?
2010. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kb. igen, hétvégén kelek csak később.
2010. dec. 31. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meg kb 3-4 napja mindíg álmodok...és emlékszek is rá úgy ahogy :D
2010. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
énsem szoktam. 2 éve elmádtam 3 napon át ugyanazt...:)
2011. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*álmodtam
2011. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem az is befolyásolhatja. hogy mennyire vagy leterhelve, kimerülve. Picit hülyén hangzik,de lehet hogy egyszerűen túl fáradt vagy ahhoz, hogy álmodjál. Például én iskolaidőben amikor korán kelek és későn fekszek szinte sohasem szoktam álmodni.
2011. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!