Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek melyik a jobb, az...

Szerintetek melyik a jobb, az aki kevésbé szociális->nem iszik, vagy akinek van sok barátja->bulizgat, iszogat hányásig?

Figyelt kérdés

anyum mondta hogy milyen jó hogy az ő gyerekei nem ilyen lerészegedős, én meg megkérdem ,mert melyik a jobb szerinte ,és ő persze azt mondta ,hát "amilyenek ti vagytok"(én és a testvérem) ,


szerintem meg nem ,nem járok buliba ,mert nem sok embert ismerek aki nem huligán és odajár ,és nem is iszom le magam.... de szerintem ez nagyon gáz...


ami zavar az az hogy nincs olyan ember aki jól érzi magát ,de nem iszik agyonvissza...


2011. jan. 1. 22:33
 1/6 szamóca. ***** válasza:

az utolsó mondatod cáfolnám.

meg egyébként a kérdésed is :) nem csak két véglet létezik.

soha életemben nem voltam még olyan részeg hogy hányjak vagy ne tudjak magamról. egyszersem. de nem vagyok antiszociális, vannak barátaim, szeretek bulizni.

és igen, szeritnem ez a tökéletes :D

2011. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

áhhh ,dejó

ezt én is gondoltam hogy nem csak a két véglet létezik...

a gond az hogy ,muszáj példát mondanom ,100 emberből 90 a "két véglet" csoportba sorolható:(

2011. jan. 1. 22:49
 3/6 haggyámán ***** válasza:

Olyan van, hogy szokott változni ez a fajta megnyilvánulásom?


Van pár fekete folt néhány éjszakámról, de van, amikor meg lemondom a bulikat, pedig tudom, hogy jók lennének.

Szerintem én valamilyen külön kategóriába tartozom.

2011. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem fekete-fehér. Miért ne lehetne úgy szociálisnak lenni, hogy nem iszol? Én sem iszok, mégsem ülök itthon. Gimiben is volt egy haverunk, aki állandóan velünk jött sörözni, de soha nem ivott. Én nem láttam rajta azt, hogy ő antiszoc lenne :)

Szerintem különben az a jó, ha úgy cselekszel és gondolkozol, ahogy te akarsz. Nem, ahogy az ismerőseid és nem ahogy "anyud".

2011. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ti itt vagytok ,és lehet tényleg a "szürke" csoportba tartoztok ,de ebből tényleg nem sok van


nekem is vannak barátam(pontosan 1 akivel igazán jóba vagyok ,a másik inkább az antiszociális fazonhoz kacsingat:( )


de ez ha jól számolom 2 ember...

2011. jan. 2. 13:52
 6/6 anonim válasza:

Ne hallgass anyádra vagy azokra akik megmondják mit tegyél. Tedd azt ami szerinted helyes. Egyik legfontosabb dolog az életben. Egyébként nézz körül jobban. ez a 90-10 arány helyes csak éppen fordítva. Szerezz tapasztalatot. járj ki több helyre, ismerj meg új embereket. Az életed gyökeresen meg fog változni. Én se akartam kijárni szocializálódni, de miután a barátaim rávettek ( anyámnak nem nagyon tetszett) teljesen más lett az egész. Csak legyen sok önbizalmad. Ha tudsz angolul ajánlok néhány youtube csatornát ami sokat segíthet:

http://www.youtube.com/user/howtogetagirlfriends?feature=res..


http://www.youtube.com/user/OfficialFlash?feature=CAQQwRs%3D


A külsőd nem számít, kizárólag az ÖNBIZALMAD!

2012. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!